Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Пудра ... для держака
12:52
Пудра ... для держака



Застосування стимуляторів росту - необхідна умова успішного окорененія живців. Цю істину добре засвоїли садівники-любителі, застосовуючи, як правило, водний розчин гетероауксину, гумату натрію. Однак, як показують проведені досліди, в умовах аматорського садівництва раціональніше використовувати ростовую пудру. Заготовляють її наступним чином:


Застосування стимуляторів росту - необхідна умова успішного окорененія живців. Цю істину добре засвоїли садівники-любителі, застосовуючи, як правило, водний розчин гетероауксину, гумату натрію. Однак, як показують проведені досліди, в умовах аматорського садівництва раціональніше використовувати ростовую пудру. Заготовляють її наступним чином: наважку ростового речовини розчиняють у мілілітрах 70-процентного спирту, додають 50 мілілітрів дистильованої води, вливають у наповнювач і перемішують. В якості наповнювача можна використовувати будь-який інертний, тонко подрібнений, матеріал: медичний тальк, деревне вугілля. Використовуються різні концентрації: низька - 1-4 міліграма ростового речовини на 1 грам наповнювача, середня - 5-10 і висока - 11-30. Якщо паста вийшла густа, то додають дистильовану воду і ретельно перемішують скляною або фарфорового паличкою. Потім пасту розмазують тонким шаром в тому ж посуді по всій площі дна і стінок і ставлять у затінку при кімнатній температурі для висушування. Висушені скоринки складають у ступку, товкачем роздрібнюють до порошкоподібного стану і пересипають в непрозору посуд, щільно закривають, зберігають у темному місці.

Для обробки живців пудру насипають в будь-яку плоскодонні чашку або коробочку, вистелену вощений папером або фольгою. Шар пудри повинен складати 0,5 сантиметра. Свіжезрізані живці занурюють у препарат, повертають його в різні боки, злегка струшують і висаджують. Якщо нижні зрізи висохли і препарат погано прилипає, то їх зволожують, притискаючи до мокрої ганчірці. Щоб зберегти на черешках препарат, який часто осипається і залишається на грунтовому субстраті, їх слід садити у заздалегідь приготовлені лунки, нижні зрізи живців потрібно робити прямими, а не косими, тоді пудра краще утримується.

Субстратом для посадки живців служить, як правило, суміш піску та торфу, приготовлена в пропорції 3:1. Для трудноукореняемих порід необхідно робити двошаровий субстрат: нижній шар товщиною -1-5-20 сантиметрів складається з суміші торфу, піску і мінеральних добрив, верхній - завтовшки 4-5 сантиметрів - з чистого грубозернистого піску. Садити оброблені пудрою живці слід на глибину 2-3 сантиметри.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 356 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]