Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 18 » Радіатори опалення проти міських систем опалення
19:43
Радіатори опалення проти міських систем опалення



Суворі російські умови стосуються не тільки жителів, але і таких звичайних пристроїв як радіатори опалення. Подумайте, тільки в Москві щодня відбувається до 700 протікань води і частина цих протікань відбувається в результаті порушення герметичності окремих елементів систем опалення: труб, батарей і стикувальних елементів. Пік аварій припадає на осінь, коли комунальні служби заповнюють систему опалення після

Суворі російські умови стосуються не тільки жителів, але і таких звичайних пристроїв як радіатори опалення. Подумайте, тільки в Москві щодня відбувається до 700 протікань води і частина цих протікань відбувається в результаті порушення герметичності окремих елементів систем опалення: труб, батарей і стикувальних елементів. Пік аварій припадає на осінь, коли комунальні служби заповнюють систему опалення після літа і перевіряють її працездатність. У цей момент виявляється і усувається більшість проблем. Взимку і навесні ймовірність виникнення протечки не зменшується.

У результаті низької якості теплоносія в міських системах опалення в першу чергу страждають радіатори опалення, не залежно від моделей. Існує три основні причини впливають на роботу радіаторів: високий тиск води, корозія всередині радіатора і газовиділення, домішки. Міські системи опалення найбільше страждають від високого і непостійного тиску. Наприклад, робочий тиск у звичайній панельній хрущовці становить 5-6 атм, а в більш високих будинках сягає 10-15 атмосфер. Після річного простою і ремонту системи перевіряються на герметичність, відбувається опресовування при тиску в 1,5 рази перевищує робочий. Тому більшість радіаторів опалення дають текти саме в цей момент. Поступове ослаблення приладів в системі опалення відбувається з причини різних гідроударів, які у свою чергу виникають з причини несправності трубопровідної арматури. Проблема високого тиску вирішується установкою радіаторів із запасом міцності.

Причини корозії усередині радіаторів - це вода. Теплоносій у міських системах опалення насичений киснем, вода дуже жорстка, містить багато твердих часток і має ненормальну кислотність (pH). Ці показники сприяють посиленню корозії. А як відомо з хімії корозія супроводжується виділенням газів, які закупорюють пристрій і зменшують ефективність роботи системи опалення. Ідеальним рішенням для такої системи опалення є чавунний радіатор.

Третьою причиною для занепокоєння є домішки у воді. Якщо з повітрям у системі можна впоратися за рахунок його підбурювання, то домішки поступово осідають в радіаторах і перешкоджають проходженню води, тим самим знижуючи теплову потужність чавунних радіаторів. В якості домішки зазвичай виступає звичайний пісок і шматочки іржі відпадає від внутрішніх стінок в системі опалення. Боротися з домішками можна, для цього необхідно встановлювати фільтри, які потім можна прочищати.

У світлі умов експлуатації радіаторів в російських системах опалення ідеальним кандидатом на роль радіатора є - чавунний секційний радіатор. Чавунному радіатора під силу впоратися з усіма навантаженнями. У будь-якому випадку вибирати радіатор для міської системи опалення необхідно з особливою ретельністю, щоб потім не довелося переробляти ремонт собі і всім вашим сусідам.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 342 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]