Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 18 » Різниця між ДВП і іншими плитними матеріалами
19:38
Різниця між ДВП і іншими плитними матеріалами



Маленькі трудові витрати на виготовлення, невисока вартість початкової сировини, низькі витрати на енергію - всі ці обставини значно збільшили популярність ДВП і композиційних матеріалів. До того ж, сьогоднішній рівень технологій допускає виробництво більш міцних матеріалів з необхідними властивостями.

Маленькі трудові витрати на виготовлення, невисока вартість початкової сировини, низькі витрати на енергію - всі ці обставини значно збільшили популярність ДВП і композиційних матеріалів. До того ж, сьогоднішній рівень технологій допускає виробництво більш міцних матеріалів з необхідними властивостями.

Разом з композиційними матеріалами часто можна зустріти слово "оргаліт". Однак що це? Простіше простого: оргаліт - інша назва ДВП. "Але я нічого не чув про ДВП, чому?", - Запитаєте Ви. Загальноприйнята "оргаліт" має найбільше поширення, ніж ДВП.

Але не будемо звертати увагу на назві.

Тепер перейдемо до композиційних матеріалів. Загалом, це та ж деревина, однак у більш розширеному понятті. Зазвичай ДВП характеризується як композиційний матеріал.

Деревноволокнисті плити (скорочено ДВП) - це листові матеріали, які формуються з сплетених волокон деревини. Для виготовлення ДВП застосовуються низькоякісні відходи деревних виробництв.

Матеріал виготовляється з застосуванням потрібних добавок для додання виробу міцності.

Листи ДВП виробляють мокрим і сухим способом. Крім цього, все ширше розповсюджуються суміжні способи виробництва оргалита: мокросухой або напівсухий.

   1. Мокрий спосіб. Цей метод виготовлення оргалита заснований на спрессовиваніі попередньо підготовленого у воді пласта деревоволокнистої маси. Сформований таким чином полотно ріжеться на плити стандартного размера.Влажность пласта деревної маси коливається в області 60-70%.
   2. При сухому способі древесноволокнистий килим виготовляється в повітряному середовищі, потім слід гаряче спрессовиваніе і розрізування. Робоча вологість становить близько 6-8%.
   3. Наступний спосіб, це напівсухий. Освіта пласта деревоволокнистої маси проходить в повітрі, але при вологості від 16 до 18%.
   4. І, наостанок, мокросухой спосіб. У процесі виробництва пласт з деревоволокнистих маси набирається у воді, потім він сушиться і спресовується при високій температурі. Завдяки попередньої сушінні вологість при цьому процесі дуже мала.

Перед початком процесу виробництва плит ДВП кожним з вищеназваних методів, сировина дуже дрібно подрібнюють, отримуючи деревні волокна, з яких формується древесноволокнистий килим.

ДВП використовується в різних сферах меблевого виробництва, будівництва і навіть у побутовому господарстві. Наприклад, м'які плити оргалита широко застосовуються для теплоізоляції стін, підлоги і стелі і при інших будівельних роботах.

Потрібно відзначити маленьку щільність м'яких листів, що робить їх обробку дуже легкою і тому значно розширює сферу використання. Не менш затребувані в будівництві та тверді плити. Їх застосовують там де потрібно достатня міцність: у зовнішніх, фасадних роботах. Крім того, є ще більш міцна різновид ДВП - надтвердий ДВП. Листи свертвердого ДВП застосовують для побудови внутрішнього перекриття підлоги.

Промислове виробництво оргалита - це бізнес, що розвивається, який не вимагає істотних витрат на виготовлення і дорогої сировини.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 422 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]