Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Розробка методики для вимірювань залишкової сили личинка деревоточця зараженої деревини. (Нудно техніка)
13:57
Розробка методики для вимірювань залишкової сили личинка деревоточця зараженої деревини. (Нудно техніка)


Розробка методики для вимірювань залишкової сили личинка деревоточця зараженої деревини. (Нудно техніка)


Ця стаття представляє вивчення залишкової міцності сосни звичайної, яка зазнала нападу меблів жуком (Anobium ріпсШіт). Це порівняно легко, щоб зупинити зараження, але важко оцінити структурну стійкість залишилися деревини. Зняття і заміна постраждалих структурні елементи, як правило, складно і дорого, особливо в будівлях, що представляють історичний інтерес. Поточне на місці процедури оцінки обмежені. Головним об'єктом дослідження була розробка на полігоні деревини якість: тест, який може здійснюватися на поверхні, а також на різній глибині в деревину. Він заснований на зонд висувною технології з використанням портативних навантаження вимірювального приладу. Висувний значення сили були зіставлені з обох сил і енергії, що поглинається вимірюваний стиснення тестування на лабораторних зразках як звук і заражені лісу. Ці два відносини є суттєвими і можуть бути використані для оцінки того ремонтних робіт не вимагається. Крім того, робота з використання штучних отворами для імітації природних гельмінтів деревини представлені і обговорювалися результати. Всі права захищені.

Ключові слова: деревині; личинка деревоточця зараження; Залишкова міцність

1. Введення

Деградація структурних деревини часто викликається грибками й комахами. Хоча грибкові розпаду може бути дуже серйозною, її масштабах всередині будинків, як правило, локалізовані. Для порівняння, пошкодження комахами можуть бути великими і зараження часто призводить до більш загальним погіршенням структури. У більшості помірних регіонах, нашестя комах на деревину майже завжди жуками. Найбільш поширені дерево-розточувальні комах в Ірландії меблів жуком (Anobium ріпсШіт), що належить до сімейства Anobiidae, личинки або личинками, а також інших жуків, відомі як 'личинка деревоточця. Цей вид є причиною майже всіх комах-шкідників в ірландській будівель [1]. Життєвого циклу та біології меблів жуком були добре вивчені [2] і збиток, заподіяний легко впізнати [3]. Він нападає заболонь досвідчених деревини в будівлях та початкової зараження може відбутися, як тільки нові ліси стала сухою [1]. Хоча пошкодження, як правило, приурочені до заболоні, вона може продовжити прямо через ліс, таких як ялина, в якому немає чіткого розмежування між заболонню і ядрової деревини. Зараження стає очевидною після завершення першого циклу життя, від яйця до дорослої жука, коли отвори польоту виходу з'явилися на поверхні деревини. Очевидно, що інтенсивність або близькість отворами не можуть бути виведені з розгляду зовнішній вигляд. Поздовжня розпилювання потім шліфування штрафом клас роботі показано, що інтенсивність внутрішнього отвору набагато більше, ніж на поверхні.

Слід очікувати, що порожнечі утворюються в деревину регулярних кругових тунелів, близько 1,5 мм в діаметрі, викликати значне зниження міцності. Крім того, було висловлено припущення, що подальша деградація може бути результатом ферменти, що виробляються личинки, можливе руйнування целюлози в клітинних стінках, що прилягають до тунелів [4,5]. Коли пошкодження відбивається основних структурних елементів, таких як кроквяні ферми і балки перекриттів, видалення і заміну деревини можуть бути дорогими. У будинках історичного значення, збереження структури, разом з пов'язаними з ними будівництво й оздоблення, є бажаним. Основна мета роботи, зазначені в цьому папері була розробка кількісних перевіркою сил заражених деревини. Багато неруйнівного контролю вже розроблені для оцінки властивостей деревини членів у структурах [6]. Ronca і Gubana [7] розглянули на місці методи випробувань за участю ультразвукових хвиль і вказати на недоліки таких методів в оцінці деградованих деревини містять пустот. Giuriani і Gubana [8] успішно розробили корисний тест проникнення в якому закінчив стрижень зі спеціальним одноразовим наконечником просувається за допомогою повторюваних ударів відскоку молотка. Техніка залежить від монтажу ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 180 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]