Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Сейсмічні модифіковані розповсюдження опор моста підтримки колони з короткими дюбелі. (Статистичних даних в комплекті)
13:40
Сейсмічні модифіковані розповсюдження опор моста підтримки колони з короткими дюбелі. (Статистичних даних в комплекті)


Теоретична модель визначення деформації темпи RC променів. (Статистичних даних в комплекті)


Було проведено дослідження для розробки та тестування сейсмічного модифіковані метод опор моста розповсюдження. Два 0,4-масштабі основу зразках, що представляють як-побудовані і модернізовані опори були протестовані при циклічному бічних навантажень. Грунти гнучкість моделювалася колодки еластомірних підшипників. Випробування, як вбудований зразка показали, що основу не вдалося до колонці вигин потужність може бути досягнута. Модифіковані включали розширення плані розмірів і товщини, додаванням високоякісної сталі, і розміщення дюбелів для підключення існуючих і нових бетону. Стовпець основі з'єднання було модернізовано з сталь куртку підключений до основи за допомогою болтів. Експериментальні та аналітичні результати показали, що модифікована знижується основі ушкодження незначного рівня в той час як вона збільшилася міцність на вигин і деформацію потужністю основу. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон, опори; Модернізація; міст

1. Введення

Після значної шкоди мосту протягом останніх сильних землетрусів, багато існуючі мости в даний час переобладнані для поліпшення міст сейсмічної безпеки. Поширення опор у багатьох існуючих мостів були розроблені без належного розгляду сил і деформацій введених сильних землетрусів. Типові проблеми в цих опор включають: (1) недостатнє плані розмірів, щоб протистояти тиску грунту викликаних землетрусом сил, (2) відсутність верхньої арматури, (3) недостатня міцність на зрушення, і (4) недостатній зв'язок з колонами. Тільки один текст доповіді розміщений на попередніх досліджень із сейсмічного модернізації опор [1]. Це дослідження було на пальових опор і не стосувалися недостатньої стовпців основі сполук. Метою дослідження, представленого в цій статті було вивчення поширення опор, які страждають від всіх недоліків, зазначених вище, і розвивати модифіковані стратегію, яка дозволить підвищити продуктивність сейсмічних розповсюдження основу. Дослідження було порушено у зв'язку з необхідністю модернізувати опор в 25 мостів з аналогічними характеристиками [2] і був частиною більш широкого дослідження, які включали колонки модифіковані [3] і пірс шапку колонки зв'язку модифіковані [4].

2. Опис зразків для випробувань

Грунтуючись на аналізі деталей і розміри кілька мостів представником поширення прототип моста основі була створена. Два 0,4-макети прототипу основі були включені в дослідження, вивчати, як вбудовані опори й інші оцінки модернізовані опори. Рис. 1 показані деталі, як вбудований зразка. Нормальна вага бетон з максимальним розміром сукупності 9,5 мм (3 / 8 дюйма) був використаний. Сталевої арматури був фактичним межею плинності 448 МПа (65 KSI). Бетон міцність на стиск в день тестування було 43,6 МПа (6,24 KSI) і 33,8 МПа (4,9 KSI) як вбудованих і модернізовані опори, відповідно. Накладення бетон, використовуваний в основу були модернізовані міцність на стиск 24,6 МПа (3,57 KSI) в день тестування.

[Ілюстрація опущені]

2.1. Як вбудований зразка

Арматури в якості вбудованих основі складався з нижньої килимок з 10-n6 барів в кожному напрямку, надавши йому стали ставленням 0,58%, що приблизно дорівнює, що прототипу (рис. 1). Колонці форми поперечного перетину і глибини до ширини були схожі на ті прототипу. Колонці поздовжньої відносини сталі та сталевих розподілу були аналогічні тим, у реальному мостів. Щоб переконатися, що стовпець може доставити максимальне споживання момент положення без пошкоджень, бічні колонки відносини стали була значно зросли в порівнянні з відношенням в існуючих стовпців. В результаті, стовпець як вбудованих зразків представлені модернізовані колонці.

2.2. Моделювання грунт жорсткості

Прототип основі не було палі, але відпочивали прямо на землі. Таким чином, модель не була прикріплена до підлоги лабораторії. Середня жорсткість грунту прототипом у вертикальному і поперечному напрямках моста були 984,6 Мн / м (6,76 х [10.sup.4] к / фут) та 1120 Мн / м (7,69 х [10.sup.4 ] к / фут), відповідно. Гнучкість грунту моделюється за допомогою еластомірних підкладки під основу, а на вертикальних площинах підшипників проти стаціонарних блоків реакції. Двадцять п'ять колодки еластомірних були поміщені під основу, і еластомірні прокладки були розміщені кожен на вертикальні грані основі, які були перпендикулярні завантаження напрямку (рис. 2).

[Ілюстрація опущені]


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 133 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]