Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Що зігріє Вас в Ванної?
19:50
Що зігріє Вас в Ванної?



З самого початку існування людства, наші предки стали замислюватися про одну життєво важливої речі: як опалити свої житла. Народи, що проживають в теплих районах, не приділяють відповідної уваги даного питання, через те що, розташовуються в теплих районах.

З самого початку існування людства, наші предки стали замислюватися про одну життєво важливої речі: як опалити свої житла. Народи, що проживають в теплих районах, не приділяють відповідної уваги даного питання, через те що, розташовуються в теплих районах. Для нашої країни, і у великій мірі для областей, де мороз може досягти 5-35 градусів за Цельсієм, проблема опалення - це життєво важливе питання. Непередбачені вимикання опалювальних систем, особливо в північних широтах, прирівнюються до лиха. Населення піддається загрозі смерті від холоду. Якщо ви не хочете залежати від таких НС, то рекомендуємо використовувати самі різні пристрої опалення житлових приміщень. Так як від усього цього буде залежати надійність вашого будинку.

У розвинених країнах великий розвиток отримали водонагрівачі і рушникосушки. У більшості регіонів Російської Федерації, влітку трапляється відключення гарячої води, з метою економії і проведення ремонтних робіт. Нагрівачі води, слід розбити на два типи: накопичувальні, у яких є власний бак з водою і в якому нагрівають воду і підтримують постійну температуру, і проточні, які нагрівають потрапляє в них воду.

Якщо ви хочете весь час підтримувати свої рушники в теплому і сухому стані, то сушарки для рушників зможуть вам у цьому посприяти, крім того, ці прилади славляться дуже гарною продуктивністю.

На жаль, не можна абсолютно покладатися на основне опалення, так як на будь-який момент може статися позаштатна ситуація, яка зробить із цієї батареї - купу непотрібного металобрухту. Що, звичайно ж, не додасть веселощів холодною зимою. Ось чому потрібно згадати про переносні масляних радіаторах, які працюють на електриці. Цей апарат приходить на зміну застарілим електрокамінами. Потрібно відзначити, що мобільні масляні радіатори протипожежні і, крім того, дуже прості в експлуатації. Ви самі зможете обрати потрібний режим роботи - підбираючи необхідну температуру в будинку. Що було досить важко зробити, використовуючи стародавні методи обігріву.

Конвектори вважаються головними конкурентами масляних радіаторів. У принцип роботи цих апаратів закладений вкрай хитрий процес: гаряче повітря піднімається вгору і, по суті, призводить до потрапляння в конвектор прохолодного повітря. Це сприяє тому що, конвектори здатні рівномірно нагріти все приміщення і крім цього, створити повітряну перешкоду спрямованого із вікна холодному повітрю. Невелика вага - це ще один плюс конвекторів. А на відміну від масляних радіаторів опалення, завдяки термодатчика у конвектора є можливість утримувати потрібну температуру в квартирі.

Модифікація древніх батарей - набагато покращить її коефіцієнт корисної дії. Старі батареї, що дісталися вам від ваших дідусів, володіють незначною потужністю, незважаючи на їх величезні розміри. У 21 столітті найбільш ефективними вважаються - алюмінієві і сталеві системи опалення та їх змішаний варіант - біметалічні радіатори. Тим більше що, вони виглядають набагато більш красиво і можна без труднощів вибрати конкретно під дизайн вашого будинку. Конструкція таких апаратів точно така ж, як і у стандартних батарей, отже, ті люди, які панічно бояться складних апаратів, можуть не турбуватися з цього приводу.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 382 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]