Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Швидке випаровування зі свіжого конкретних акторів та навколишнє середовище Перської затоки (*).
13:21
Швидке випаровування зі свіжого конкретних акторів та навколишнє середовище Перської затоки (*).


Швидке випаровування зі свіжого конкретних акторів та навколишнє середовище Перської затоки (*).


У жаркому сухому кліматі, наприклад, існують в регіоні Перської затоки, пластик розтріскування усадки може розвиватися, коли швидкість випаровування перевищує швидкість, з якою кровоточити вода піднімається на поверхню бетону. Крім того, з або без пластикових розтріскування усадки, сушки поверхні все ще може призвести до скорочення стійкість до стирання і збільшення пористості і проникності в критичній поблизу поверхні, або `вилікувати постраждалих зоні". В даній статті обговорюється випаровування та поверхневої сушіння в гарячій, сухому середовищі, як і в регіоні Перської затоки, на основі експериментальних вимірювань швидкості обох випаровування і кровотеча. Виміряна швидкість випаровування в порівнянні з передбачити значення, отримані з рівняння Менцель, найбільш часто використовувані формули для цієї мети. У документі робиться висновок, вказавши, запобіжні заходи повинні бути прийняті, щоб запобігти викриття останнім часом бетон надмірного висихання. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон; випаровування; жаркому кліматі

1. Введення

Швидке випаровування поверхневої води з бетону поміщений в сухому середовищі призводить не тільки до зменшення ступеня гідратації поверхні або `вилікувати постраждалих зони» [6], але також може привести до усадки і супутніх напруг усадки в свіжоукладений бетон. Незалежно від того, межа міцності матеріалу, протягом перших декількох годин після дозування, бетон немає або майже немає межі міцності або `тріщиностійкості, що робить його особливо вразливим до так званої` пластик розтріскування усадки "[1]. Сушінням, яка ініціює цей розтріскування починається в той момент швидкість випаровування води з поверхні бетону перевищує швидкість, з якою кровоточити вода подається на поверхню. Раніше сушіння починається, тим нижче опір розтріскування бетону і тим більше вірогідність подальшого злому. У цьому документі представлена ​​вивчення взаємодії між швидкістю випаровування і кровотечі, так як вони визначають час, у який бетонної поверхні починає сохнути.

1.1. Передумови та еволюція експеримент

Карл Менцель [12] був першим, сформулювати поняття, що сушка починається тоді, коли швидкість випаровування перевищує швидкість кровотечі (тобто вода накопичується на поверхні за допомогою кровотеча і йде через випаровування). Його доповідь містила першу версію графічного рішення з формулою розробленої Kohler і співавт. для прогнозування випаровування з озер та інших водойм [10,15]. У таких програмах, випаровування, як правило, вимірюється від заповнених водою каструлі, так що такі ставки називаються `води випарника ставок. Рівняння Келера, як і багато аналогічних версією, був заснований на принципах Дальтона, що випаровування обумовлена ​​різниця в тиску парів між повітрям і випаровування води, і під впливом вітру (Dalton, 1803); [7,9,15].

Національна асоціація товарного бетону опублікував менш складна версія Номограма Менцеля, який незабаром став прийнятих коштів для кількісного ризик пластичної усадки крекінгу [15]. Ризик вважається високим, коли швидкість випаровування обчислюється на основі повітря та конкретні температури, вологості повітря та швидкості вітру більше 1 кг / [m.sup.2] / год [2,3,8,13]. Це загальноприйняті критерії 1 кг / [m.sup.2] / год був заснований виключно на спостереженні, що типові норми кровотечі (до 1960) варіювала від 0,5 до 1,5 кг / [m.sup.2] / год [13 ].

Деякі труднощі, що лежать в основі уявну простоту такого підходу. По-перше, критерієм високого ризику, швидкість випаровування залежить від кровотечі швидкість конкретної бетонної суміші під питанням. Сучасні високопродуктивні сумішей бетону, наприклад, може включати штраф цемент, летюча зола, діоксид кремнію ...Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 205 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]