Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Смола уприскуванням суглобів дюбель в клеєної деревини та структурних композитів деревини. (Статистичних даних в комплекті)
13:39
Смола уприскуванням суглобів дюбель в клеєної деревини та структурних композитів деревини. (Статистичних даних в комплекті)


Смола уприскуванням суглобів дюбель в клеєної деревини та структурних композитів деревини. (Статистичних даних в комплекті)


Структурні композити деревини пропонують більш високу міцність і більш широкі шари, ніж тверда деревина. Вони в даний час більш широко використовується в будівельній галузі Великобританії в більш високо підкреслив деревини компонентів і структур. У цій програмі досліджень епоксидної смоли вводять м'який розтягування суглобів стали дюбель були протестовані в цільної деревини, клеєна і двох комерційно доступних структурних композитів деревини, Microlam [TM] і Parallam [TM]. Результати показують, що смоли уприскуванням дюбель суглоб складні у виготовленні і підходить для використання в Parallam. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: деревині; Дюбелі, композити

1. Введення

Британія імпортує значну частину своїх дерев'яних конструкцій та наявність відповідних високоякісних будівельна деревина є провідним виробництво відновленого вироби з деревини, які використовують існуючі лісові ресурси більш ефективно [1]. Існуючі продукти виробляються за межами Великобританії включають невеликі шматки дерева пов'язані в формальдегід основі смол, відомих як паралельний пиломатеріалів стружкою (PSL) і, більш широко, тонких шарів пов'язані в ламінат, клеєного бруса (LVL). Ці композиційні матеріали зниженої мінливості і видалення силу зниження дефектів, таких як вузли, які виробляють більш високу міцність і жорсткість матеріалу [2,3]. Можливою причиною для занепокоєння є те, що відновлення дерева в деяких випадках може привести до внутрішньої порожнечі, які викличуть концентрації напружень. Це може привести до збільшення деформації в сильно навантажених областях механічним кріпленням суглоба.

2. Дослідження значення

Ця стаття представляє результати, які показують, порівняльної продуктивності з клеєного бруса (клеєна) і двох структурних композитів деревини використанням смоли вводять з'єднаний штирями з'єднання. Робота показує відносну силу і жорсткість відновлених матеріалів з дерева, при використанні цього зрощування системи. Застосування цього зрощування системи та відносних переваг композитів обговорюється.

Європейських норм проектування лісової, EC5 [4], в даний час проекти з метою розвитку у Великобританії. Вона вимагає характерних даних матеріалів в цілях сприяння деревини дизайну. Існує в даний час відсутності необхідних даних для розробки суглобів, особливо в структурних композитів деревини.

3. Огляд літератури

Огляд використання структурних композитів деревини, загальний з'єднаний штирями суглобів і деревини дизайн [5] були виділені наступні:

* Відновлення деревини дає структурних композитів деревини поліпшеними механічними властивостями по відношенню до твердої деревини з того ж виду.

* Заливки сили дюбель-роз'єм типу пов'язана з щільністю матеріалу дерева бази.

* Лісоматеріали стандартів проектування, таких як EC5 вимагають характерних тестових даних для полегшення спільного проекту.

Цвяхи, болти та дюбелі все це приклади механічного кріплення, які формують суглоби через ліс збоку завантажені дюбель дію. Болтові з'єднання виготовляються з отворами в лісовій користувачів, які, як правило, 1 або 2 мм більше, ніж діаметр болта. Передача навантаження на суглоб, отже, досягається тільки після початкового ковзання суглоб, який приносить болт у плодоношення контакт з деревом. Використання дюбель суглоба, де є натягом між дюбель і дерева, усуває цей початковий ковзання. У болтових з'єднань і з'єднаний штирями початкового завантаження змушує `підробітки", як відносно високі контактні напруги причиною локалізованої дроблення поверхні зрізу деревини. Початкові ковзання та постіль в обох привести до відносно великим, змінна, початкове зміщення спільних при використанні в дерев'яних конструкцій. Під час подальшого завантаження стрижень роз'єм, швидше за все, вигин, залежно від геометрії спільної ...ювання ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 149 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]