Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Сорти ремонтантної суниці
11:41
Сорти ремонтантної суниці



Починаючи з 1947 року в Головному ботанічному саду АН СРСР проводилося інтродукційному вивчення 50 сортів ремонтантної суниці. З числа перевірених сортів для садівників-любителів вчені рекомендували не більше 10. До них в першу чергу відносяться:


Починаючи з 1947 року в Головному ботанічному саду АН СРСР проводилося інтродукційному вивчення 50 сортів ремонтантної суниці. З числа перевірених сортів для садівників-любителів вчені рекомендували не більше 10. До них в першу чергу відносяться: сорт з Південного Сахаліну - Сахалінська; німецькі сорти - Махерн і Херцберг; французькі - Санвір і Гора Еверест; американські - Ред річ, Озарк б'юті і арапахо. У СРСР виведено дуже мало ремонтантних сортів, кращий з них - Київська ремонтатная. Для перерахованих сортів характерні висока врожайність і крупноплідність.

З числа сортів, які поповнили колекцію ремонтатной суниці, останнім часом виділено 4 найбільш перспективних: Трибьют, Трістар і Ольстар сорти нейтрально-денного типу, виведені в США, і Хумми Гент, створений у ФРН. Для них характерна інтенсивна віддача врожаю в перші два тижні серпня, при цьому за короткий період дозріває до 60-70 відсотків урожаю.

У сорту Ольстар рослини відрізняються потужним розвитком, побегообразовательная здатність висока, що рідко зустрічається у ремонтантних сортів; ягоди однорідної правильної форми, яскраво-червоні, шкірка міцна, м'якоть щільна, червона, дуже гарні для десерту, а також заморожування. Середня маса ягід першого збору-18-19 грамів. Високі врожаї сорт дає на перший і другий роки плодоношення.

Трістар - один з кращих ремонтантних сортів. Рослини середньої потужності, з темно-зеленими, увігнутими по краях листовими пластинками. Ягоди темно-червоні, блискучі, конічної форми, м'якоть і шкірка щільні, високий вміст цукру поєднується з хорошим смаком. Середня маса ягід першого збору - 19-20 грамів. Найбільший урожай отримано в перший рік плодоношення.

Триб'ют - рослини досить потужні. Ягоди від неправильної до конічної форми, темно-червоні, дуже щільні, солодкі. Середня маса ягід першого збору - 20 грамів. Плодоношення більш тривалий, ніж у Трістара. Сорт з високим коефіцієнтом розмноження.

Хумми Гент - рослини досить потужні, облиственности середня, листя темно-зелені, блискучі. Ягоди великі, більші, ніж у інших ремонтантних сортів, від червоного до рубіново-червоного кольору, форма видовжена, шкірка щільна, м'якоть оранжево-червона, середньої щільності, солодка з мускатним присмаком.

В останні роки одне з напрямків селекції за кордоном - створення сортів, добре успадковують материнські властивості при розмноженні насінням. До їх числа відносяться французькі сорти - Тапірелла і Бордурелла, а також сорт, який здатний плодоносити при вирощуванні в кімнатних умовах, - Світхарт. Однак ці сорти поступаються описаним вище за врожайністю та розмірами плодів


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 464 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]