Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Теоретична модель визначення деформації темпи RC променів. (Статистичних даних в комплекті)
13:39
Теоретична модель визначення деформації темпи RC променів. (Статистичних даних в комплекті)


Теоретична модель визначення деформації темпи RC променів. (Статистичних даних в комплекті)


Теоретична модель для визначення моменту в порівнянні з кривизною і поперечної сили проти зсуву відносини деформації заснований на напружено-деформований криві матеріали, наведені в ENV (1991), поряд з матеріалами характеристики, отримані в результаті випробувань бетону і сталі зразків представлені. Порівняння теоретичних значень за результатами тестів на посилений пучки піддаються зосередженої силою показує гарне згоду для кривизни і деформації зсуву. Значення деформації роботу через згинальних моментів, а також через сили зрушення були також визначені. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон; Деформація ставок; теорії, експериментальної

1. Введення

Відмов балок при взаємодії вигин і зріз добре вивчені теоретично і експериментально. Теоретичні моделі були розроблені для прогнозування опору зрушенню залізобетонних балок [1-6]. Однак лише деякі з цих досліджень, мати справу з впливом сумісної дії згину та зсуву на деформації [7].

Це не завжди можна знехтувати ефектами деформації зсуву в той час як перевірка бетонних елементів з меншими вигин стрункість на вигин відповідно з обмеженим станом працездатності. Критерій, коли можна нехтувати цим ефектом і, коли це неможливо, потрібно не тільки бути співвідношення від діапазону до висоти в поперечному перерізі (як це передбачається в ряді випадків), а й статичної схемою променя. Як статичної схемою променя може бути самою різною, ми мали справу з питанням, як визначити вплив зсувних деформацій у простій формі, так що не перевірити його неодноразово у сумнівних випадках. Тим не менш, необхідно не забувати про взаємодію між впливу згинального моменту (кривизни) і поперечних сил (сдвиговой деформації).

2. Стрес - напруга криві матеріалів

2.1. Стрес - напруга кривої конкретних

Отримання рівняння стресу - напруга кривої бетону, ми виходили зі співвідношення наведені в ENV (1991) [8], пар. 4.2.1.3.3 (5), яка знаходиться у формі дробно-раціональної функції

(1) [[Sigma] sub.c.] / [F.sub.c] = к [ЕТА] - [. [ЕТА] sup.2] / 1 + (до - 2) [ЕТА]

де [ЕТА] = [[Epsilon]. sub.c] / [[Epsilon]. sub.ce], а [[Epsilon]. sub.ce] є відносною деформації [[Epsilon]. sub.c] в Пік стресу - напруга кривої стиснення [[Sigma] sub.c.] = - | [f.sub.c] |. Коефіцієнт К висловлює своє ставлення до модуля пружності

(2) до = 1,1 [E.sub.c] [[Epsilon]. Sub.ce] / [f.sub.c].

Передбачається, що спадна гілку стресу - напруга кривої б покінчити з відносною деформації [[Epsilon] sub.cu.].

У той же час, ми ввели в модель експериментально виявлено середніх значень [f.sub.c] = - | [R.sub.c] | і [E.sub.c], а також значень [ [Epsilon]. sub.ce] = -0,0025 і [[Epsilon]. sub.cu] = -0,0034 відповідає заданому значенню [f.sub.c].

У нашій моделі ми замінили дробно-раціональної функції [рівняння. (1)] в стисненні зони Бікубічеський параболу, з яких перша філія представляє висхідній частині, а другий низхідній частини стресу - напруга кривої бетону на стиск. У зоні розтягування ми припускали лінійну залежність між деформацій і напруг до межі міцності бетону [R.sub.ct] була досягнута, застосовуючи модуль пружності [E.sub.c], з відповідним межею деформації бетону в напруженості [[Epsilon]. sub.ctu].

Замість того, щоб коефіцієнт к, ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 207 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]