Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 27 » Теплоізоляція підлоги та перекриття першого поверху
12:42
Теплоізоляція підлоги та перекриття першого поверху


Поверхня підлоги є єдиною огороджувальної кімнату конструкцією, з якою людина стикається постійно, наступаючи на нього ногами у взутті або босими. Тому конструкція перекриття та матеріали перекриття підлоги повинні


Поверхня підлоги є єдиною огороджувальної кімнату конструкцією, з якою людина стикається постійно, наступаючи на нього ногами у взутті або босими. Тому конструкція перекриття та матеріали перекриття підлоги повинні бути такими, щоб не відбувалося переохолодження ніг. У зв'язку з цим до поверхонь підлог житлових приміщень і до конструкцій перекриттів перших поверхів над холодними підпідлоговими і підвалами, крім вимог міцності і звукоізоляції, пред'являються і теплотехнічні вимоги.

Для теплозахисту підлоги перших поверхів у перекритті влаштовують шар теплоізоляції. При цьому необхідно враховувати, що втрати тепла відбуваються з внутрішнього приміщення в холодну підпілля або підвал, тобто тепловий потік направлений зверху вниз. Теплозахист перекриття повинна бути такою, щоб температура на поверхні підлоги була близька до температури внутрішнього повітря і не опускалася нижче її більш ніж на 2 ° C. Крім того, треба враховувати, що через перекриття, як і через зовнішні стіни, відбувається дифузія водяної пари з теплих внутрішніх приміщень назовні.

Оскільки холодне підпілля розташоване під перекриттям першого поверху, то напрям руху водяних парів буде зверху вниз. Тому для захисту шару утеплювача від зволоження пароізоляційний шар (з пергаміну або поліетиленової плівки 150 мкм) слід розташовувати над теплоізоляцією. Крім цього підлога повинна погано засвоювати тепло - теплозасвоєння його поверхні має бути не більше 12 Вт / м * ° C. Це пояснюється тим, що, перебуваючи в приміщенні, людина постійно стосується статі ногою (босий або у взутті).

Різні покриття підлоги по-різному засвоюють тепло. Наприклад, при настанні на бетонну підлогу холод відчувається сильніше, ніж при ступаніі на паркет. Це відбувається тому, що бетонна підлога інтенсивніше засвоює тепло, маючи показник теплоусвояемості в 3 рази більше, ніж дерев'яний.

У зв'язку з цим при влаштуванні перекриттів над холодними підпідлоговими, безпосередньо по грунту в житлових кімнатах, коридорах і прихожих як покриття підлоги використовують дерев'яні дошки, паркет, статеві деревостружкові плити, лінолеум з теплоакумулюючих шаром і безосновні, а також плитки з полімерних матеріалів, т . е. ті матеріали, у яких невеликий показник теплозасвоєння.

Вимога низького показника теплозасвоєння жодною мірою не відноситься до теплої підлоги, що виконує функції теплоаккумулятора в системі повітряного сонячного опалення і дозволяє помітно підвищити тепловий комфорт приміщення.

Теги: пароізоляція, перекриття, підвал, підпілля, підлоги, тепловий комфорт, теплоізоляція


Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 705 | Додав: Serhiy | Теги: підпілля, тепловий комфорт, теплоізоляція, пароізоляція, перекриття, підвал, підлоги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]