Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 19 » Типи зварювання
13:51
Типи зварювання



У міру розвитку суспільства розвиваються і нові більш досконалі способи виробництва, з'являються нові пристосування і види обладнання. Всі ці наукові знання дають можливість людині удосконалюватися і прагнути до нових знань.


У міру розвитку суспільства розвиваються і нові більш досконалі способи виробництва, з'являються нові пристосування і види обладнання. Всі ці наукові знання дають можливість людині удосконалюватися і прагнути до нових знань.

Сьогодні ми можемо отримувати міцні нероз'ємні з'єднання декількох елементів за допомогою різних видів зварювання. Технологія зварювання була розроблена не так давно і за короткий час вона змогла міцно утвердитися в нашому житті і знайшла широке застосування у всіх галузях промисловості.

Але що є сварка? Зварювання - це технологічний процес виготовлення нероз'ємних елементів за допомогою виникнення атомно-молекулярних зв'язків між двома елементами, які Вам треба з'єднати за допомогою загального або локального розігріву, або пластичної деформації.
Зварювання підрозділяється три класи:

   1. Термічний клас. У свою чергу поділяється на:

    * Електродугова зварювання: ручне дугове, зварювання неплавялись електродами, зварювання плавким електродом, електрозварювання під флюсом;
    * Газополум'яна;
    * Електрошлакове;
    * Плазмова;
    * Електро-променева;
    * Променева зварювання.

     2. Термомеханический. Також поділяється на:

    * Контактна зварка стикова, рельєфна, точкова;
    * Дифузійна;
    * Ковальська зварка;
    * Зварювання з використанням високочастотних струмів;
    * Зварювання тертям.

     3. Механічний клас. Механічний клас у свою чергу поділяється на:

    * Зварювання вибухом.

Для кожного виду електрозварювання потрібні відповідні зварювальні електроди ано сучасні. Ще існують такі технології, коли зварювальник повинен зварювати елементи в різних просторових положеннях, в таких випадках треба правильно підбирати електроди. Властивості зварювальних електродів, як правило, безпосередньо залежать від покриття.

Обмазки бувають 4-х різновидів:

   1. Кислі;
   2. Основні;
   3. Целюлозні;
   4. Рутилові.

Тепер поговоримо про кожен тип обмазки персонально.

   1. Електроди з кислим покриттям. До складу такого покриття входять марганець, кремній і сполуки заліза. Метал шва, утворений електродами з таким покриттям, має підвищену схильність до появи усадочних тріщин.
   2. Зварювальні електроди з основним типом обмазки. До складу такого покриття входять карбонові з'єднання і з'єднання фтору. Зварний стик відрізняється такими позитивними показниками як пластичність, в'язкість при нормальній температурі. Але даний тип обмазки має і деякі негативні якості, він дуже схильний до утворення пір в зварному стику при наявності іржі та олії на кромках елементів.
   3. Зварювальні електроди з целюлозним покриттям. Цей вид покриття містить у своєму складі велику кількість органічних сполук, як правило целюлозу, а також істотну кількість водню. Зварювальні електроди з таким виглядом обмазки застосовуються при дуговому електрозварювання елементів з низьколегованих та вуглецевих сталей і їх сплавів.
   4. Електроди з рутиловим покриттям. Така обмазка містить близько 50 відсотків природного рутилового концентрату. При використанні таких зварювальних електродів стійкість шва проти утворення гарячих тріщин більше. Гази, що виділяються при ручному електричної зварюванні електродами з таким типом покриття не особливо шкідливі для робітника. Електроди з рутиловим покриттям забезпечують потужне і стабільне горіння електродугового розряду при електрозварювання на змінному струмі, а також несуттєві втрати металу при розбризкуванні, легке відділення шлаку і хороше формування шва.

Важливу роль для електрозварювання і промислового виробництва електродів має графіт стрижневий

Що таке графіт? Промисловий графіт - речовина, що представляє із себе аллотропную форму вуглецю, що відрізняється особливою кристалічною структурою. У свою чергу ця структура і визначає властивості промислового графіту.

Графіт характеризується різноманітністю фізичних властивостей різних вуглецевих сполук, завдяки формам і розмірам окремих угруповань кристалів, а також завдяки кристалічній структурі.

Міцність промислового графіту безпосередньо залежить від його дисперсної структури.
У будь-якому родовищі графіт володіє своїми відмінними характеристиками. Це розмаїття показників обумовлює різноманітність у дисперсної структурі, тобто до різних форм і розташуванню кристалів вуглецю, які складають тіло матеріалу.

Промисловий графіт використовують у багатьох видах промисловості. Він складається переважно з вуглецю і обов'язково містить домішки таких речовин як зола, летючі речовини і волога.
Головні властивості при виробництві електродів, якими володіє графітове речовина - пластичність.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 1495 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]