Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » У якому стилі робити дачний будиночок
19:30
У якому стилі робити дачний будиночок



Практично вся дачні нерухомість сьогодні являє собою змішання елементів і різних стилів архітектури. Це викликано великою кількістю інформації про будівництво і модним прагненням до індивідуальності, виділенню із загальної маси. Проте стильова сумісність в будівництві заміського будинку повинна бути дотримана, оскільки дотримання принципу "чим

Практично вся дачні нерухомість сьогодні являє собою змішання елементів і різних стилів архітектури. Це викликано великою кількістю інформації про будівництво і модним прагненням до індивідуальності, виділенню із загальної маси. Проте стильова сумісність в будівництві заміського будинку повинна бути дотримана, оскільки дотримання принципу "чим більше нагромаджень і стилів, тим краще" найчастіше свідчить лише про відсутність у власника естетичного смаку. В даний час особливою популярністю користуються два архітектурні стилі: класичний і сучасний "шале".

Заміські будинки в класичному стилі відрізняються простотою форм, конструкцій і чіткістю ліній побудови. Відсутність пафосу й дрібних деталей надає їм якусь монументальність, а колони і ліпнина допомагають оформити будинок так, щоб з першого погляду було зрозуміло, що за цією простотою приховується гідність, преуспеяніе і солідність. Класичний стиль асоціюється зі світовим каноном - від поміщицьких садиб до петербурзьких палаців, прославлених своєю пишністю.

Заміські будинки в стилі "шале" мають відмінну особливість - положистий дах, домінуючу над усім обсягом будинку. За каноном перший поверх повинен бути виконаний з каменю, а другий з дерева, але все частіше такі будинки будують повністю з бруса. Щоб підтримувати нормальний тепловий і вологісний режим у цегляному будинку, його необхідно періодично пропалювати. Якщо залишити такий будинок на зиму, а потім приїхати навесні, то його доведеться довго-довго топити, перш ніж він прогріється і в приміщеннях стане сухо і комфортно. Будинок же з дерева протоплюється за кілька годин. Крім того, в дерев'яному будинку більш інтенсивно відбувається обмін повітря, у тому числі безпосередньо через пори самої деревини: дерев'яні будинки "дихають".

Популярність цих двох стилів зумовлена об'єктивними причинами, їх зручністю, добротністю і функціональністю. Більшість будівельних фірм, проектуючи будинки, зверталися і звертаються саме до них. Але ж є ще безліч інших архітектурних стилів, несправедливо обійдених дачними забудовниками.

Наприклад, грунтовно забутий замковий стиль. Він може бути готичним - високі стіни, вертикальні склепіння, спрямованість вгору і багато світла, звідси багатобарвні вітражі, великі вікна та великі простори. У готиці переплітаються ліризм і піднесена духовність. У такому будинку добре усамітнюватися, мріяти і думати про вічне.

А може бути замок у стилі Ренесансу. Він характеризується простотою форм, в основному прямокутних. У такому будинку простір є раціональним, воно чітко обмежено візуально. Характерною рисою такого будинку стане внутрішній двір з відкритими аркадами. Він підійде людям, для яких важлива краса і розмаїття природного оточення, тим, хто звик приділяти багато уваги індивідуальній характеристиці кожного предмета. Якщо вам близька по духу епоха відважних лицарів та прекрасних дам, епоха, до цих пір зберегла свої основні риси - шляхетність і прагнення до піднесеного, вибирайте замковий стиль. Він підкреслить вашу індивідуальність і надасть можливість влаштуватися зручно і з комфортом.

Дуже оригінальними виглядають будинку в стилі модерн. Легко пізнавані риси цього стилю - плавні, що перетікають один в одного лінії, що повторюють досконалість природних рослинних форм. Архітектура модерн кожна будівля перетворює на витвір мистецтва, що привертає увагу незвичайними формами та оригінальним декором. Заміський будинок у стилі модерн - це ансамбль, що поєднує відразу безліч виразних засобів. Текучі форми, плавний вигин і характерний декор у вигляді завитків і кручених ліній утворюють загальну гармонійну композицію. У плануванні ландшафту поруч з будинком необхідно дотримуватися принципу гармонії - навіть лінії огорожі повинні поєднуватися з пропорціями в архітектурному вигляді будівлі. Всі декоративні компоненти, садові будівлі, елементи оздоблення фасаду та інші деталі повинні знаходитися в композиційному взаємодії один з одним. Сьогодні модерн символізує індивідуальність, як і століття тому. Будинок у цьому стилі - це не тільки яскрава, що запам'ятовується архітектура, це також втілення комфорту і затишку. Це будинок творчої людини, людини шукає і здатного нестандартно сприймати звичні речі.

Але найцікавіший і підступний стиль - бароко. Для нього характерно прагнення до величі, пишноти і немислимою розкоші. Будинок у стилі бароко - це велика кількість кривих, пластичних ліній і поверхонь, багатство і розкіш інтер'єрів, широке використання настінного живопису, дзеркал, скульптурних композицій, яскравих квітів і позолоти. Той, хто вирішив зробити свій заміський будинок в стилі бароко, повинен бути впевнений в тому, що не зірветься у вульгарність, химерність і помпезність. Дотримуйтесь у всьому гармонію і цілісність. Поєднуйте яскраві елементи з приглушеними, а соковиті кольори з нейтральними, і ви врятуєте ту саму золоту середину. Вибираючи для свого заміського будинку архітектурний стиль, пам'ятайте, що зовнішній вигляд житла відображає внутрішній світ, естетичний смак і соціальний статус свого господаря. Удачи!


Категорія: Облаштування | Переглядів: 468 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]