Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Утилізація електричного опору методом для оцінки стану сталевої арматури в бетоні і швидкість його корозії.
13:07
Утилізація електричного опору методом для оцінки стану сталевої арматури в бетоні і швидкість його корозії.


Утилізація електричного опору методом для оцінки стану сталевої арматури в бетоні і швидкість його корозії.

 Абстрактний

У даній роботі програми електричного опору метод для моніторингу стану сталевої арматури в бетоні і його швидкість були описані. Наступні можливості методу були показані: оцінки кількісних даних про роз'їдає сталевої арматури, у тому числі значень поперечного перерізу зменшується, глибина корозії шар, втрата маси сталевого матеріалу через корозію; можливість математичного моделювання залежності швидкості сталевої арматури на важливих факторів, таких як відносної вологості навколишнього середовища, концентрації хлоридів у вкладення бетону та інших; та отримання кількісних даних про роз'їдає сталевої арматури з допомогою методу потенціодінаміческіх через результати електричний метод опору та пов'язані з ними математичні відносини.

Ключові слова: бетонні арматури; корозії; Оцінити фактори, моніторинг, метод електричного опору; хлорид; Математичне моделювання

1. Введення

Моніторинг стану залізобетонних конструкцій, безсумнівно, дуже корисні. Це може забезпечити дуже важливу інформацію, що відноситься до оцінки терміну служби залізобетонних конструкцій. Один з методів моніторингу є метод електричного опору. Цей метод дуже простий, зручний, швидкий і не вимагає спеціального обладнання. Зі структури корозії датчик, розроблений для цього методу, чутливість та усунення впливу зміни температури була досягнута. Корозії датчик складається з чотирьох електричних опорів в мостовій схемі (рис. 1). Одна з гілок формується активну участь (з електричним опором [R.sub.BA] і довжини [L.sub.A]) і компенсує частини ([R.sub.BC], [L.sub.C]) , з тієї ж довжини ([L.sub.A] = [L.sub.C]). Компенсує частини належним чином ізольовані. Друга гілка моста формується константан дріт з електричним опором R [K.sub.1] і R [K.sub.2].

[Рисунок 1 опущені]

Корозії датчик вбудований як в цементі композитних зразків тесту або в структуру бетону, і це дає можливість перевірити стан сталевої арматури та їх корозії з достатньою чутливістю. Різні ефекти тривожні виміру, наприклад, зміни температури навколишнього середовища або інших тривожних електричної напруженості, виключені. Датчика вказує корозії за рахунок збільшення його електричний опір. Принципова схема методу ілюструється на рис. 1.

Більш детальну інформацію про це покращений електричний метод опору (MER) задається Zivica [1].

На підставі результатів MER, наступні важливі дані про роз'їдає сталевої арматури може бути отримана:

(Я) ефективне значення перерізу скорочення RCS:

(1) RCS = C [S.sub.0] * [DELTA] R / [R.sub.0]

де С [S.sub.0] є початковим перетином, [R.sub.0] є початковим електричний опір датчика, і [DELTA] R є різниця між зміною електричного опору датчика вимірюється в початку вимірювань [DELTA] [R.sub.0] і [DELTA] [R.sub.t] вимірюється в момент часу т;

(II), ефективне значення корозії товщина шару [T.sub.c]:

(2) [T.sub.c] = RCS / CF

де CF є початковою кола датчика, а також

(III) значення втрати маси W [L.sub.c]:

(3) W [L.sub.c] = RCS * [L.sub.A] * [S.sub.IR]

де [L.sub.A] є довжина активної частини датчика і [S.sub.IR] є питома вага заліза.

Мета даної роботи були представити MER, в тому числі використання його результатів для математичного моделювання швидкості корозії, і кількісна оцінка результатів метод електродного потенціалу на основі результатів MER.

2. MER додатків

2.1. Дослідження

Наш досвід показав, що РВК може бути дуже ефективним методом в дослідженні різних факторів, в результаті пасивної ...ок його низької


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 359 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]