Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Вентилятор для фркути
22:50
Вентилятор для фркути



Хороша аерація, відсутність вогкості - одне з головних умов високоякісного зберігання фруктів, при якому вони не втрачають живильних речовин, не ушкоджуються хворобами.


Хороша аерація, відсутність вогкості - одне з головних умов високоякісного зберігання фруктів, при якому вони не втрачають живильних речовин, не ушкоджуються хворобами. А для цього, як відомо, потрібна вентиляція. І виручити садівника в такому випадку може звичайний домашній вентилятор Він надійно захищає плоди від перегріву в льосі, забезпечує приплив свіжого повітря, видаляє неприємний запах.

Щоб вентилятор виконав таку місію, його необхідно зміцнити в невеликому, розділеному навпіл віконці. Припливна труба направляє повітря вниз, до самого підлозі, під стелажі. Звідси він піднімається вгору і йде зі сховища назовні крізь другу, вільну половину вентиляційного вікна.

Для правильного зберігання плодів дуже важливо знати температуру в підвалі. Ртутний термометр для підвалу не годиться, адже скло дуже крихке і, розбившись, може погубити врожай. Особливо небезпечна для продуктів його ртуть, у зв'язку з чим в погребі потрібно користуватися тільки спиртовим термометром. Якщо придбати два, можна знати не тільки температуру, але і вологість підпілля. Для цього необхідно прикріпити їх рядком. Кулька одного термометра слід обгорнути батистом або марлею і кінчик опустити в склянку з водою. По різниці показань можна визначити вологість повітря, виражену у відсотках. А, знаючи її, кожен садівник вже в стані зробити потрібні заходи з тим, щоб забезпечити плодам оптимальний режим зберігання: якщо повітря виявиться суші норми, зволожите його, поставивши поруч із фруктами ємність з водою і навпаки, розкладіть пакети з негашеним вапном, щоб прибрати зайву вологу.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 351 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]