Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Вибір склопакета для вашого вікна
19:47
Вибір склопакета для вашого вікна



Склопакет - одна з найважливіших складових вікна, тому до нього теж пред'являються певні вимоги. У цій статті ви знайдете всю інформацію про склопакети, яка Вам може бути корисна і цікава, якщо ви плануєте замінити вікна в квартирі, на дачі або в офісі.

Склопакет - одна з найважливіших складових вікна, тому до нього теж пред'являються певні вимоги. У цій статті ви знайдете всю інформацію про склопакети, яка Вам може бути корисна і цікава, якщо ви плануєте замінити вікна в квартирі, на дачі або в офісі.

Однокамерний склопакет

Однокамерний склопакет - система, що складається з двох стекол, рознесених на фіксовану відстань (звичайний стандарт - 12 і 16 мм) за допомогою дистанційної рамки.

Питання екологічності пластикових вікон сьогодні хвилює багатьох. Перш ніж встановити нові вікна ПВХ Фаворит в С-Пб, кожен хоче упевнитися в тому, що вони не будуть виділяти токсичних речовин або викликати алергію. Якісні пластикові вікна виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів.

Для виготовлення склопакета можуть бути використані скла різної товщини 4, 5 або 6 мм. Формули однокамерного склопакета виглядає так: 4-16-4 - склопакет з двома стеклами завтовшки 4 мм кожне, рознесені дистанційною рамкою на 16 мм один від одного. Сумарна товщина склопакета 4 +16 +4 = 24 мм. 5-14-5 - все теж саме, тільки скло використовується п'яти міліметрове. Сумарна товщина склопакета 5 +14 +5 = 24 мм.

Двокамерний склопакет

Двокамерний склопакет придуманий спеціально для підвищення теплових характеристик і зниження рівня шуму. Суть двокамерного склопакета - наявність трьох стекол, зібраних двома дистанційними рамками в єдиний «бутерброд».

ПВХ (полівінілхлорид) - це продукт складного хімічного синтезу, основою якого лежить натуральна сировина - куховарська сіль (хлорид натрію), нафта і газ. Завдяки своїм унікальним властивостям цей матеріал хімічно інертний, довговічний і дуже стійок, що робить його незамінним в самих різних областях людського життя.

Формули двокамерних склопакетів можуть бути самими різними. Самі скла від 4 до 6 мм, а прошарку між ними від 6 до 16 мм, причому зовсім не обов'язково, щоб відстані були однакові. У чому хитрість різних дистанційних рамок? Адже, якщо подивитися на однокамерний склопакет, то максимальна ефективність перебуває в межах 16-20 мм. Двокамерні склопакети роблять з інших формулами, наприклад 4-12-4-12-4.

Наприклад, звичний йогурт і багато інших продуктів пакуються в тару з ПВХ, також з ПВХ виготовлені посудини для зберігання донорської крові та кров'яної плазми. На наш погляд, це одне з найкращих доказів гігієнічності та нешкідливості матеріалу. До того ж, пластикові вікна встановлені в так званому «ДК-Хауса» - будинку для алергіків та астматиків. І таких прикладів безліч!

Крім тепла існує проблема шуму, а в цій частині двокамерні склопакети, металопластикові вікна в С-Пб безумовно виграють. І тут потрібно пам'ятати ще одну важливу властивість багатокамерних склопакетів: щоб шум гасився найбільш ефективно, відстані між стеклами в одному блоці повинні бути різними. Тобто дистанційні рамки для подвійного чи потрійного склопакета повинні бути різної ширини.

Грамотний менеджер, який турбується про свій клієнта, завжди допоможе зробити правильний вибір. Тільки при правильному виборі ви зможете уникнути втрат тепла і заощадити на опаленні, а також різко знизити проникнення шумів з вулиці.

Звичайно, з міркувань безпеки та якості природні матеріали сьогодні не використовуються без попередньої обробки різними реагентами. При виробництві вікон ПВХ застосовують стабілізатори, пластифікатори, пігменти і ряд інших добавок. До недавнього часу у виробництві профілів ПВХ використовували невелику кількість солей свинцю, які, дійсно, можуть становити небезпеку для навколишнього середовища. Але вже до кінця 2005 року використання свинцю у виробництві істотно скоротилася.

Якість склопакета і його властивості залежать насамперед від того, якого типу скло використане в склопакеті.

Що таке рецептура «greenline»? З одного боку, це відмова від промислового використання свинцевого стабілізатора в нових виробництвах, а з іншого боку, абсолютно безпечна утилізація старих профілів. Принцип екологічності - це найкраща реклама.

Енергозберігаюче скло - це скло зі спеціальним покриттям, що відображає селективно інфрачервоні промені. Напилювання настільки тонка, що прозорість скла практично не змінюється. Це скло широко використовується для поліпшення теплоізолюючих властивостей вікон. Випускаються стекла з м'яким і твердим покриттям. М'яке покриття додає склу краще теплозберігаючі властивості, але не стійкий до впливу вологи, тому не підлягає тривалому зберіганню у відкритому вигляді. При установці такого скла потрібно додаткове устаткування. Скло з твердим покриттям такими недоліками не має, тому його частіше встановлюють в склопакети.

Загартоване скло отримують шляхом додаткової термообробки. Це скло має підвищену механічну і термічної міцністю і використовується для установки у вікна, двері, балкони, лоджії з ПВХ в С-Пб. Зовні таке скло нічим не відрізняється від звичайного, але його не можна піддавати ніякої додаткової обробки. Застосовується звичайно при підвищених вимогах до безпеки вікон, наприклад, для скління мансард.

Скло (триплекс) - це архітектурне скло, що складається з двох або більш за стекла, склеєних за допомогою ламінуючої плівки або спеціальної прозорої рідини. Ламінування не збільшує механічну міцність скла, однак при руйнуванні скло залишається цілим, завдяки ламінуючої плівці. Різними видами ламінуючих плівок можна забезпечувати практично будь-яке тонування скла.

Стабілізатор Кальцій-Цинк (CaZn) був давно відомий як один з найбільш екологічних, але вчені довгий час не могли надати пластиковим вікнам довговічність. Але не так давно ця проблема була вирішена. Випробування, проведені не лише в лабораторіях, але і в реальному житті, підтвердили, що екологічні пластикові вікна з профілю «greenline» - це ідея майбутнього.

Рефлекторне скло з спеціальне покриття з оксиду металу є світлозахисними. Рефлекторне скло призначене для додаткового захисту приміщень від сонячного ультрафіолетового випромінювання і створення ефекту дзеркальної поверхні.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 429 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]