Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Вигин поведінка babadua посилений одностороннім плити піддаються третьої точки завантаження. (Статистичних даних в комплекті)
13:23
Вигин поведінка babadua посилений одностороннім плити піддаються третьої точки завантаження. (Статистичних даних в комплекті)


Вигин поведінка babadua посилений одностороннім плити піддаються третьої точки завантаження. (Статистичних даних в комплекті)


У роботі представлені результати експериментів, проведених на 13 опертої одностороннім бетонних плит армованих babadua (ботанічний: Талія geniculata) барів. Проліт до ефективний коефіцієнт глибини плити, які піддавалися третій точкові навантаження лінії, коливалася від 12,5 до 19,3. Експериментальні навантаження невдачі були знайдені в середньому 175% від теоретично передбачених значень. Крекінг навантажень посилений плити були знайдені в середньому 137% провалу навантаження прогнозується неармовані розділів. Крім того, експериментальні навантаження провал усереднені 67% міцність конструкції зсуву посиленого розділів. Плити показали високі пластичні поведінки і появи великої відхилення до аварія, яка була на подив поступово. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Babadua арматури; бетону; в одну сторону плити; Міцність на вигин

1. Введення

У більшості країн, що розвиваються, де близько 70-85% населення живе в селах і технології для будівництва будинків залежить широко на привізній сировині, є тривожні нестачі житла. Постійне зростання цін на будівельні матеріали, які включають значні інвестиції капіталу в поєднанні зі зменшенням ресурсів цих бідних країнах причини повного використання всіх видів нових матеріалів. Саме в цьому контексті, що недавні спроби були зроблені в деяких з цих країн дослідниками з розробки природних, кольорових армуючих матеріалів, таких як бамбук [1], рафія долоні [2], деревини [3], пальмова волокно [4 ] і поліпропілену [5,6]. Недавнє дослідження [7] показав, що армований бетонний брус з барами babadua були структурно міцним і довговічним і володів високою пластичністю, навіть коли вони були надмірно посилені в напрузі. У роботі представлені результати вивчення міцності на вигин і деформаційних характеристик одностороннім плит армованих барів babadua.

Babadua є високий стрегглінга кущ, який може вирости до висоти понад 8 м в тропічних лісах світу. Він може бути знайдений у Західній та Південної Африки, Азії та регіоні між Флоридою та Бразилії [8,9]. У Гані, babadua використовується як будівельний матеріал в ряді сільських районів, де вона пов'язана в рамках і ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 105 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]