Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Виявлення і оцінка хвилі А. Е. рок-за деформації.
13:45
Виявлення і оцінка хвилі А. Е. рок-за деформації.


Виявлення і оцінка хвилі А. Е. рок-за деформації.


У Японії, руйнування гірських порід є одним з найбільш частих катастроф, а також землетруси. Бо рок матеріали тендітні натури, через деформацію мікро до макро перелому зазвичай є перехідне явище. Акустична емісія (АЕ), визначається як застережний явище може бути корисним для передбачення можливої ​​відмови рок. У роботі, таким чином, перспективний метод для установки АЕ датчиків в скелі схилу (Wead) розроблена. Ряд досліджень з Wead проводяться для оцінки АЕ сигналів в лабораторії. На підставі експериментальних результатів, критерії класифікації переломів держав не пропонується. Тоді, застосовуючи критерії до поля даних, руйнування держави оцінками порівнюються з внутрішнім поведінкою схил оцінюється по зсуві, свердловина-деформований, температура і так далі. Таким чином, можливість застосування Wead оцінити рок стабільність показано наочно. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Акустична емісія; руйнування критеріїв; руйнування випробувань; руйнування гірських порід; Хвилевід

1. Введення

Акустична емісія (АЕ) є неруйнівний метод, який виявляє пружні хвилі виникають через тріщини, утворення тріщин і тріщин злиття. Тому що А. Е. відомий як ефективний і чутливий феномен для оцінки рок стабільності, різні дослідницькі роботи із застосування AE рок моніторингу були зареєстровані [1-3]. Хоча багато робіт були проведені відносно А. Е. моніторингу в рок, успішні результати для оцінки і прогнозування схилі недостатності до сих пір досить мало. Це почасти тому, що АЕИ датчики зазвичай встановлюються в безпосередній близькості від поверхні породи. Для розширення контрольованої зони, А. Е. датчиків такого нижче резонансної частоти, не більше 10 кГц в основному зайняті. Ці установки поверхні і нижніх частотних характеристик датчиків АЕ легко забезпечити небажаних подій АЕ через природних явищ. Так, наприклад, частотні характеристики дощову індукованих AE хвилі в діапазоні до 30 кГц [4], важко усунути шуми дощовий за даними А. Е. придбав. У разі відмови моніторингу рок, далі важко повністю взяти до уваги стан вже існуючих спільних властивостями, хоча ряд досліджень виконуються на гірських порід і суглобів до моніторингу AE. Тому що А. Е. хвиль, що генеруються в рок, безумовно, відбивається на суглобах, коли вони поширюються незалежно від частотних характеристик, існування сполук буде великою проблемою для виявлення А.Є. хвилі ефективно. Таким чином, це необхідно для AE моніторингу в рок розробити ефективний метод для виявлення А.Є. хвиль, які не є переважно під впливом таких умовах, що природні шуми і існуючих з'єднань. У роботі метод установки датчиків АЕ для AE моніторингу в рок називається Wead (хвилеводу для хвилі А. Е. у зв'язку з рок-деформації) розроблена. Для оцінки стійкості схилу, критерії руйнування пропонуються на основі експериментальних досліджень. Нарешті, надійність Wead перевіряється за допомогою на місці схил моніторингу.

2. Установка датчика AE

У випадку з А. Е. моніторингу в рок схилу, ефективного виявлення хвилі А. Е. виникають через деформацію гірських порід не завжди легко, тому що А. Е. хвилі сильно ослабленою, коли вони поширюються в суглобах рок. У геотехнічних застосування техніки А.Є., щоб уникнути загасання енергії хвиль А.Є., хвилеводів зазвичай використовуються для виявлення сигналів АЕ [3,5]. Є два типи хвилеводів. Одним з них є низьким загасанням типу хвилеводів розроблені, щоб привести слабких сигналів АЕ для AE датчиків. Тверді стрижні з металу, як правило, приймається як низьким загасанням типу хвилеводів, як показано на рис. 1а. У разі твердого типу, А. Е. хвиль через тертя між хвилеводом і рухомої маси грунту б бути отримані. Інший деформація пов'язаних хвилеводів чином, щоб генерувати самостійно викидів через деформацію керівництво відповідних рок руху, як показано на рис. 1b. Труби ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 199 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]