Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Вірний страж - куховарська сіль
22:35
Вірний страж - куховарська сіль



Гречка, горох, рис, пшоно, здавалося б, вже оброблені продукти, але й вони нерідко стають ласим шматком для шкідників. Їх вражають моль, довгоносики, амбарні жуки. Разом з тим таке нашестя комах на їстівні припаси можна запобігти, якщо зберігати їх у спеціально підготовленої тарі.


Гречка, горох, рис, пшоно, здавалося б, вже оброблені продукти, але й вони нерідко стають ласим шматком для шкідників. Їх вражають моль, довгоносики, амбарні жуки. Разом з тим таке нашестя комах на їстівні припаси можна запобігти, якщо зберігати їх у спеціально підготовленої тарі. І зробити це куди як. просто. Досить зшити полотняні мішечки, прокип'ятити їх у міцному розчині кухонної солі протягом 15-20 хвилин, не викручуючи висушити, засипати продукти, щільно зав'язати. Шкідливі комашки бояться солі, тому не ризикують проникнути в мішечок, так як вона стає для них пасткою.

За допомогою солі можна зберігати продукти і в скляній тарі. Заповнивши тару крупою, верх слід покрити шаром солі, що стає нездоланною перепоною для шестиногих розбійників. Але щоб була повна гарантія збереження, крупу доцільно на кілька хвилин поставити в духову шафу, щоб убити комах, що забралися в продукти ще на складі магазину.

Як краще зберігати ягоди чорної смородини? Їх для цієї мети потрібно прибрати разом з китицями, у найманій зрілості і тут же упакувати в поліетиленові пакети, щільно зав'язати, тобто загерметизувати. При температурі 2 градуси ягоди можуть зберігатися в холодильнику до двох місяців. Пересипані цукром і герметично закриті кришкою, вони зберігаються тривалий час.

Як правило, більшість фруктів ми заготовляємо нині про запас, консервуючи. Але як бути нині, коли цукор видають по талонах і його явно не вистачає для домашніх потреб? У минулі часи чорну смородину, вишню, агрус заготовляли без нього. Для цього чисто вимиті, сухі фрукти поміщали в скляні пляшки, банки, прикривали пробками і кришками, прогрівали на водяній бані при температурі 40-45 градусів. Коли ягоди пускали сік, вміст посуду зменшувалася вдвічі і ягоди пересипали в одну з них доверху. Знову накривали кришкою і пастеризували півлітрову банку 20, літрову - 25 хвилин, закатували. Такі ягоди гарні для компотів, киселів.

Якщо у вас немає льоху, холодної комори, але ви хочете заготовити на зиму яблука, використовуйте для їх зберігання балкон. Щоб яблука не замерзли в непогожий зимовий час, поставте один ящик в іншій, в простір між ними на дно і навколо стінок покладіть утеплюючі матеріали: папір, стару зношених одяг, поролон, стружку. Складіть в такий скриня фрукти і зверху прикрийте чимось теплим. Фрукти легко перенесуть наші несуровие зими. Можна для такої мети використовувати і діжки. Поставивши їх в короб, простір, що утворився утеплите тирсою. Сховище готове.

Щоб отримати сухофрукти відмінної якості, треба взяти яблука кисло-солодкого смаку, не терпкі, з неводяністой м'якоттю, білого або світло-жовтого кольору. Білі гарні часточки після сушіння виходять тоді, коли нарізані яблука витримати в 1-1,5-процентному розчині кухонної солі 2-3 хвилини, а потім подвяліть на відкритому повітрі і досушить в російській печі або духовці.

Перед сушінням сливи бланширують протягом 5-10 хвилин, занурюючи їх у друшляку в киплячий 1 - 1,5-процентний розчин питної соди і відразу ж промивають холодною водою. Сушити сливи слід спочатку при температурі 45-50 градусів, а потім підвищити її до 75-80. Щоб готовий продукт був темною блискучою забарвлення, необхідно сливи проглазіровать в цукровому сиропі, приготувавши його з розрахунку 1 кілограм на 1 літр води.

Щоб фрукти не втратили своїх якостей після глибокого заморожування, їх потрібно правильно підготувати до вживання, швидко розморозити. Для цього вийняті з морозилки плоди кидають у киплячу підсолоджену воду. Якщо застосувати такий спосіб, вони не втрачають аромату, смаку і кольору.

Якщо у вас немає ваги, визначити кількість фруктів можна користуючись такими даними: у склянці місткістю 250 сантиметрів кубічних поміщається вишні - 190 грамів, суниці - 150, агрусу - 210, чорної смородини - 155, малини - 180, червоної смородини - 175, сливи - 150. Вага одного плоду середніх розмірів складає: яблук - 80-100 грамів, лимонів - 50-75, апельсинів - 100-150.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 389 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]