Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Візуалізація збою в висувною випробування кабелю болти за допомогою рентгенівської КТ. (Статистичних даних в комплекті)
13:48
Візуалізація збою в висувною випробування кабелю болти за допомогою рентгенівської КТ. (Статистичних даних в комплекті)


Візуалізація збою в висувною випробування кабелю болти за допомогою рентгенівської КТ. (Статистичних даних в комплекті)


Моделі збій в висувною тесту візуалізується рентгенівської КТ на поставку основних даних про зв'язок провал рок болти і болти кабелю. У висувною тесту, порівняння проводилося між двома типами кабелю болти і рок-болтів. З результатів, показано, що мікроскопічний механізм відмови класифікується як різних відмов. Потім підтримки вплив рок болти і болти кабелю обговорюються. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Rock болт; кабельного болт; Бонд недостатність; Видвіжний випробувань; Рентгенівська КТ; Візуалізація

1. Введення

Рок болти були використані в якості основного члена підтримку підземних виробках, в останні два десятиліття. Тим не менш, підтримка вплив рок болтів не було чітко пояснено ще. Для того щоб з'ясувати підтримку вплив рок болтів, механізм руйнування в висувною випробувань була вивчена. Таким чином, основний ефект підтримка була пояснена з міцність породи болтів. Для дизайну повністю залито болти використанням збіжності в підземних відкриття, аналітичне рішення на основі пружно-пластичності в axisymmertic проблеми було запропоновано [1]. Метод кінцевих різниць на основі конвергенції укладення криві болтами тунель був розроблений і наслідки відстань від болтами ділянці від тунелю особа, затвор інтервал і торцевої пластини були обговорені [2]. Крім того, поведінка рок болтів при динамічних навантаженнях обговорювалася також [3].

Нещодавно, кабельні болти були застосовані до підземних виробках в якості нового члена підтримки. Підтримка ефекту кабельних болт було обговорено багатьма дослідниками [4-6]. У Японії, складні зусилля, щоб підготувати раціональної системи підтримки з використанням як болт рок-н-кабель болт був проведений в 2-ій тунель шосе Томей з великою розділ близько 200 [m.sup.2] [7]. У цьому дослідженні, вартість підтримки системи також у центрі уваги. Щоб звести до мінімуму витрати, ефект від підтримки членів повинно бути розглянуто ще більш кількісно, ​​ніж раніше.

Чисельні моделі повністю залито болти і болти кабелю використовуються для проектування тунелів. У чисельному аналізі, зв'язок провал передбачається відбуваються між болтом і цементний розчин, з яких механічна поведінка моделюється зсуву навесні і повзунок [8]. Констант моделі визначаються з результату висувною тест в поле. Установчий закон зв'язок провал кабелю болти був запропонований [9]. Закон відбувається в розгляді з провалом болтах розчин інтерфейс і затирка кільце, і взаємодія між ними. Щоб переконатися в застосовності моделі, несправність в розчин спостерігається за допомогою скануючого електронного мікроскопа (SEM). Видимої області настільки обмежений, що необхідно для візуалізації більш широкої області на глобальному рівні і обговорити механізм руйнування болта-розчин інтерфейс, розчин і гірських порід.

У цій статті, моделі збій в висувною тест візуалізуються методом рентгенівської КТ на поставку основних даних про зв'язок провал рок болта і кабельних болт. У висувною тести, порівняння проводилося між двома типами кабелю болти і рок-болтів. З результатів, показано, що мікроскопічний механізм відмови класифікується як різних відмов. Потім підтримки вплив рок болти і болти кабелю обговорюються.

2. Висувний тест

Висувний тести проводилися на чотири типи болтів, залиті в штучну скелю цементної пасти, в лабораторії. Штучний камінь був зроблений з бетону, розміри якого становить 100 см у висоту з прямокутною основою від 50 х 50 см. Після 14-денного лікування штучні скелі, ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 136 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]