Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Властивості цементу з добавками sulfoaluminate белітового.
13:18
Властивості цементу з добавками sulfoaluminate белітового.


Властивості цементу з добавками sulfoaluminate белітового.


 Абстрактний

Предметом дослідження була можливість змішування sulfoaluminate белітового (НКР) цементу за допомогою різних pozzolanas. Отримані результати показують, що можна було ефективно для зміни властивостей цементу SAB за допомогою гранульованого доменного шлаку, золи та мікрокремнезема і властивості матеріалів на основі цих сумішей. Цікаві властивості з практичної точки зору цих матеріалів є їх міцність на стиск. Як добре відомо, це на змішуванні використовується для зменшення. З точки зору прийнятного стиснення зниження міцності, для SAB цементних сумішей добре знайти частини пуццолан зі значеннями приблизно на 5-15% здаються оптимальними. Цей діапазон був значно нижче, ніж добре знайти частини pozzolanas зі значеннями приблизно на 20-40% по звичайних портландцементу (OPC) сумішей. Основною причиною було те, що унікальні джерела гідроксиду кальцію необхідні для пуццоланових реакцію в SAB лише [бета] - [C.sub.2] S в порівнянні з OPC з двома джерелами кальцію гідроксид - гідратації [c.sub 0,3] S і [бета] - [C.sub.2] С. Таким чином, кількість гідроксиду кальцію для пуццоланових реакцію в суміші SAB цемент був значно нижче. Саме тому нижню частину pozzolanas в SAB суміші цементу були прийнятними.

Ключові слова: Sulfoaluminate белітового; Звичайні портландцементу, [бета] - [C.sub.2] S

1. Введення

Змішування портландцементу з допомогою деякого pozzolanas дозволяє змінювати його властивості, цементу та бетону з привела суміші. Важливі ефекти: зниження гідратації тепло, поліпшена робота-здатність свіжого бетону, обсяг стабільності, водонепроникності, підвищення хімічної стійкістю, кінцевою збільшення сили і поліпшення інших властивостей інженерних бетону. Крім можливості використання деяких промислових відходів, що мають пуццоланових властивості, як і летючої золи, шлаків і інших, змішування забезпечує можливість ліквідації таких твердих відходів.

Пуццолан пофарбовані порошковою склоподібного пірокластичні матеріалів, вироблених насильницькі виверження вулканічної діяльності (природні pozzolanas - діатоміт, вулканічні туфи і ін), або в сфері високих технологій, як температура спалювання вугілля, наприклад, летючої золі або у виробництві чавуну, наприклад, Шлаки (штучний pozzolanas - летючої золи, мікрокремнезема, шлаки). Важливою і спільною рисою є їх пуццолан аморфною, склоподібного стану. Аморфні, стеклообразниє фази в пуццолан, в принципі, алюмосилікати.

Вони являють собою групу матеріалів латентного hydraulicity. Їх hydraulicity може бути evocated під дією води і лужних сполук на порошкових матеріалів.

Вплив pozzolanas в їхніх сумішей засноване на їх здібності, в присутності вологи або води при нормальній температурі, реагує з гідроксидом кальцію (пуццоланових реакція) з утворенням цементних продуктів, подібних тим, які містяться в гідратації портландцементу. У змішаних Портленд гідроксиду кальцію цементів, що виділяється при гідратації їх комплектуючі портландцементу доставляє гідратації його [C.sub.3] S і [C.sub.2] С. ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 309 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]