Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Вплив органічних покриттів на стабільність macrodefect без цементу потрапила вода.
13:55
Вплив органічних покриттів на стабільність macrodefect без цементу потрапила вода.


Вплив органічних покриттів на стабільність macrodefect без цементу потрапила вода.


Відомо, що macrodefect без (MDF) цементи показати нестабільність в воді, з набряком і зниження міцності. Ваги і зміни розмірів з трьох МДФ цементів, сформульовані з різних глиноземистий цемент, під час занурення в спокійному водопровідна вода, були оцінені. Результати показують, що цемент з високим [Al.sub.2] [O.sub.3] відсоток був найнижчий деградації після тривалого занурення. Таким чином, цей матеріал був обраний для подальшого аналізу. Як час, необхідний для води дифундують в тілі МДФ композитів вважається ключовим фактором краху їх механічні властивості, вплив органічних покриттів з різними бар'єрними властивостями по зведеному поведінки, при контакті з водою, була вивчена. Водопроникність семи поверхневі покриття оцінювали за електрохімічної імпедансної спектроскопії (ЕІС). Троє з них були вибрані для застосування до обраної МДФ цементу. Дані показують, що застосування органічних покриттів, не обов'язково характеризується вкрай низькою проникності води, поліпшує стабільність композитних при впливі на різні умови впливу води.

Ключові слова: цемент; Macrodefect-безкоштовно; органічних покриттів

1. Введення

Конкретно, типовому водо-цементне співвідношення 0,5-0,6 (в / в) потрібно отримати компроміс між плинність суміші та додаткові пористості в кінцевому загартованої продукту (вище водо-цементне співвідношення , велика плинність і пористість) [1-3]. Висока пористість є небажаним, оскільки воно викликає зменшення сили, і це робить бетон більш проникною для агресивних агентів в навколишньому середовищі ([CO 2], [H.sub.2] O, [SO.sub.2], [ Cl.sup .-] та ін), які можуть привести до погіршення бетонної матриці сприяння корозія арматури, які можуть бути впроваджені.

В останні десятиліття різні підходи до підвищення механічних властивостей бетону та цементу пасти, такі як зниження об'ємної частки пористості і ущільнення, були використані:

* Полимера просочення капілярні пори і макропор [4];

* Використання суперпластифікаторів [5,6];

* Оптимізація розподілу часток за розмірами [7,8];

* Включення ультрадисперсних частинок (згущене мікрокремнезема) [9-11].

Хоча міцність на стиск бетону може бути значно поліпшена в вищезгаданої техніки, міцність на розрив залишається приблизно на порядок менше, ніж міцність на стиск. Це головним чином через низьку міцності міжрасові зони переходу і усадки (теплові, автогеном, усадка при висиханні), які строго обмежують сильні затверділого бетону [12-14].

Нестандартний підхід до обробки цементу пасти дозволяє досягнення макро-дефекту вільним (MDF) цементи, тобто матеріалів характеризується відсутністю великих масштабах пористість звичайних паст цемент, який може діяти як сила обмежують Гріффіт типу недоліки. Цей підхід полягає у високій швидкості зсуву дисперсійних перемішування суміші цементу й води (в / к [майже дорівнює] 0,12), а також водорозчинний полімер як реологічні допомоги. Кращі властивості досягаються шляхом змішування глиноземистого цементу з полівінілового спирту-сополімер (ПВА) [15].

Головними комутаційними щитами показують високі механічні властивості: вигин [. [Sigma] sub.f] = 150-200 МПа; міцністю на розрив [. [Sigma] sub.t] = 30-150 МПа, а модуль пружності Е = 25-50 ГПа [16,17].

Різні дослідження мікроструктури цей полімер-модифікований цемент матеріалу показали, що полімер не діє тільки як реологічної допомоги, через склад суміші та умов технологічного процесу, цемент може пройти тільки невеликий відсоток гідратації. Таким чином, полімер повинен реагувати з неорганічними іонами цементу алюмінату кальцію формування аморфної матриці, облігації безводний частинок цементу разом і займає високу частку обсягу зв'язок матриці [18].

Тим не менш, висока глиноземистого цементу (HAC) цементи МДФ були продемонстровані мати високу чутливість до води: поглинання води PVA матрицею результатів у велике скорочення механічних властивостей і опору композиту.

Різні стратегії були оцінені для поліпшення водонепроникності цих ...Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 175 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]