Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Вплив ступеня корозії на властивості арматурної сталі барів.
14:11
Вплив ступеня корозії на властивості арматурної сталі барів.


Вплив ступеня корозії на властивості арматурної сталі барів.


Справжньою статті наводяться результати дослідження, проведеного для оцінки впливу ступеня корозії арматури барів на їх механічні властивості. Арматурна сталь бари, 6 і 12 мм в діаметрі, які були корозії в залізобетонних зразків були вилучені й випробувані на розтяг. Результати показали, що рівень корозії арматури не впливає на міцність на розрив сталевої арматури, розрахованої на фактичної площі поперечного перерізу. Проте, коли номінальним діаметром використовується в розрахунок, міцність на розрив становить менше ASTM 615 вимоги 600 МПа, коли ступінь корозії становить 11 і 24% на 6 - і 12-мм діаметром бари стали, відповідно. Крім того, арматурної сталі барів з більш ніж 12% корозії вказує крихкому руйнуванню.

Ключові слова: бетон, арматуру; корозії; Нездатність

1. Введення

Зниженню корисної терміну служби залізобетонних споруд, в основному через корозію арматури, є причиною для занепокоєння в світі будівельної галузі в ширину. Значні ресурси витрачаються на ремонт і відновлення погіршення бетонних конструкцій. За оцінками, понад $ 20 млрд., необхідних для ремонту і відновлення автомобільних доріг структур в США [1] і більш ніж 600 000 000 [фунтів стерлінгів] для ремонту автодорожніх мостів у Великобританії [2]. Вартість ремонту і відновлення залізобетонних конструкцій в інших частинах світу не дуже добре задокументовані, але, безсумнівно, значні ресурси повинні бути виділені на відновлення корисної термін служби погіршення бетонних конструкцій.

У звичайних ситуаціях, бетон забезпечує захист арматурної сталі. Щільною і непроникною щодо структури бетону забезпечує фізичний захист, в той час як висока лужність пір рішення забезпечує хімічного захисту. Лужних сполук, в основному кальцію і певною мірою pottasium і натрію, в цементній сприятиме високій лужності (рН> 13,5) в поровое розчині. На цьому високому рН, сталь пасивується в присутності кисню, імовірно через утворення суб-мікроскопічно тонку [гамма] - [Fe.sub.2] [O.sub.3] фільм [3,4]. Hime і Erlin [5] припустив, що пасивуючого шару на сталевій поверхні, може мати склад, відмінних від [гамма] - [Fe.sub.2] [O.sub.3]. Згідно сторінку [6], вапна багатих шару залізобетонних інтерфейс, забезпечує додатковий захист для сталі. Це підтвердив і луком-пореєм і Пул [7], який повідомив, що міжфазну шар складається з агрегатів зони, вільної від portlandite [Са [(OH). Sub.2]] змінної товщини (5-15 [мікро] м) порушується включеннями з силікату кальцію гідрат (CSH) гелю. Цей шар, як вважають, захистити поверхню стали від прямої доступ агресивних іонів і виступати в якості лужного буфера до рН скорочень в результаті гідролізу продуктів корозії [8]. За Sagoe-Crentsil і Глассер [9], як Ca [(OH). Sub.2] і CSH формі гелю буферизації пари і високих значеннях рН так само легко підтримується CSH також Ca [(OH). Sub.2 ].

Корозія арматури стали під впливом як за рахунок дифузії іонів хлору на поверхні сталі або через карбонізації бетону. Корозія арматурної сталі і подальше розтріскування бетон через проникнення іонів хлору на поверхні стали більш переважним, ніж через карбонізації бетону. Число механізмів, за допомогою яких хлоридів зламати пасивного шару були запропоновані, наприклад, хімічне розчинення плівки [10], накопичення металу отвори в кіно / підкладка [11], а також, високої концентрації хлориду заліза оксид / пори інтерфейс рішення, яке призводить до локального підкислення і точкової корозії [12 ]. Лук-порей та Пул ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 401 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]