Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Вплив вологості деревини на прокладками в стержнях. (Статистичних даних в комплекті)
13:22
Вплив вологості деревини на прокладками в стержнях. (Статистичних даних в комплекті)


Вплив вологості деревини на прокладками в стержнях. (Статистичних даних в комплекті)


Приховані прокладками в прутках представляють один із прикладів ефективної метод з'єднання для сучасних конструкційних композитів деревини та структур, демонструючи такі властивості, як хороші спільних жорсткості і міцності, зниження кінцевого зерна розщеплення, більшого опору шин і у них є додаткова перевага, будучи більш естетично приємні, ніж інші методи приєднання просто тому, що немає ніяких видимих ​​суглоба. Тим не менш, вплив вологість деревини (MC), в момент зв'язку, в силу цих зв'язків є в даний час невідомо. Ця стаття описує ефект MC на приховані прокладками в стрижневих з'єднань з використанням ясена та дуба зразків. Було встановлено, що обидві сили і, зокрема, відмов від різних комбінацій зразка були значно впливають МС деревини в момент з'єднання. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: Клей зв'язку; деревини вологістю (MC); арматури

1. Введення

Лісоматеріали експлуатується протягом століть як конструкційний матеріал через неперевершене поєднання її фізичних властивостей, доступність, технологічність і відносно низькою вартістю. Останнім часом екологічні проблеми також сприяли сильний глобальний інтерес до використання деревини як конструкційного матеріалу стійкою. Проте, обмеженість природних ресурсів у Великобританії привели до того, що він не був ні в цілому економічно ефективною чи можна відтворити деревини в значних кількостях для середніх і великих масштабів структурних елементів, як це було в інших країнах-виробниках деревини. Це означає, що імпорт деревини значні, складаючи близько 11% валового національного дефіциту торгового балансу Великобританії в 1995 році [1].

Загальна потреба у великих структурних елементів був зустрінутий в значній мірі завдяки розвитку сучасних конструкційних композиційних матеріалів, таких як клеєного бруса (LVL), клеєного стружкою (LSL), паралельно пиломатеріалів стружкою (PSL), а також використання швидкомонтованих членів клеєної деревини (див. рис. 1). Великобританія в даний час просуває використання як ламіновані і твердих деревних порід, таких як валлійська ясена та дуба і деревини, зокрема, можливість використання зеленого лісу з метою зниження тривалої і дорогої терміни необхідні для приправи [1]. Дійсно деякі структури вже були зібрані з використанням зеленого лісу на гак Парк в графстві Дорсет [2].

[Рисунок 1 Ілюстрація опущені]

Більше використання сучасних композитних матеріалів і практичного використання зеленого лісу часто заважає грубою і простий з'єднання деталей між різними структурними елементами [3]. Приховані пов'язані в зв'язку з використанням або сталь або армований пластик (FRP) стрижні пропонуємо великі перспективи для розвитку більш ефективних методів приєднання (див. рис. 2). Покращення включають збільшення ефективності спільної з точки зору жорсткості і міцності, зниження ваги і зерна кінця розщеплення, і більше шин опір, ніж альтернативні методи приєднання [4-6]. Крім того, вони, ймовірно, більш естетично, ніж нинішні методи приєднання, так як немає видимого суглоба.

[Рисунок 2 Ілюстрація опущені]

Митний у зв'язку вимагає застосування клею в тій чи іншій формі, температура навколишнього середовища лікування наповнених систем епоксидної смоли зазвичай є кращим варіантом. Вони використовуються при ремонті та модернізації дерев'яних конструкцій протягом більше 20 років [7]. Вони також були успішно експлуатуються вже більше 50 років в авіаційній промисловості і загального транспорту, зв'язку різних матеріалів, включаючи деревину, алюміній, сталь, скло і вуглецю FRPS [8,9]. Епоксидні смоли, таким чином, також встановлюватися як з точки зору їх механічних властивостей і їх довговічності.

Інші клеї більш традиційно використовуються в деревообробній промисловості, таких як поліуретан (PUR) і фенол-формальдегідних резорцину (PRF) смол, які також розглядається, хоча вони були виявлені певні недоліки ...
]. Метою цього ...Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 164 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]