Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 27 » Захист стін будинку озелененням
12:34
Захист стін будинку озелененням


У Німеччині практикується спосіб захисту стін будинку озелененням. Посаджені рослини захищають поверхні стін будинку, пом'якшують вплив сильної спеки, а також сильних морозів, прикривають їх від вітру та дощу


У Німеччині практикується спосіб захисту стін будинку озелененням. Посаджені рослини захищають поверхні стін будинку, пом'якшують вплив сильної спеки, а також сильних морозів, прикривають їх від вітру та дощу.

Не слід побоюватися надмірного зволоження стін з-за наявності значного шару листя. Зволоження стін може відбутися лише у разі наявності біля них великої кількості зелених насаджень без належного провітрювання.

Між шаром листя посадженого рослини і поверхнею стіни повинно бути передбачено певну відстань - прошарок повітря, до того ж сама повітряний прошарок в рослинах є шар теплового захисту, в тому числі і від вітрового напору. А якщо врахувати, що втрата тепла біля стін будівлі, не захищених від вітру, може скласти до 30% всіх теплових втрат в опалювальний сезон, то озеленення фасадів можна вважати однією з важливих заходів по економії теплової енергії.

Наприклад, у південних районах Росії фасад будинку, за допомогою якого уловлюється сонячна радіація, можна затінювати рослинами, які втрачають своє листя восени. Влітку їх листя надійно захищає південний фасад будинку від перегріву, а взимку, коли листя немає, сонце майже безперешкодно нагріває його. Для озеленення північного, східного та західного фасадів заміського будинку використовують вічнозелені рослини, які і взимку мають щільний шар листя, зокрема вічнозелений плющ, який чудово в'ється і не потребує опори. Для нього потрібна лише штукатурка з достатньою несучою здатністю. Побоювання, що штукатурка або кам'яна кладка можуть бути зруйновані повітряної кореневою системою, не обгрунтовані. Більше небезпечна підземна коренева система, але і від неї є ефективний метод захисту. Невелика бетонна плита або азбестоцементний лист, поставлені на ребро впритул до основи цокольній частині стіни, надійно захистять цоколь від впливу кореневої системи рослин.

Теги: вітрозахист, вологість, озеленення, стіни, цоколь


Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 414 | Додав: Serhiy | Теги: вітрозахист, цоколь, стіни, вологість, озеленення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]