Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2012 » Червень » 5 » Заміська нерухомість і автомобіль
07:20
Заміська нерухомість і автомобіль

Заміська нерухомість і автомобіль


Заміська нерухомість в даний час набуває все більшої актуальності. Починаючи від невеликих дачних будівель і закінчуючи елітними котеджами, громадяни активно будують або набувають готову заміську нерухомість. Однак, як правило, не дивлячись на такий активний попит, заміська нерухомість використовується за призначенням досить рідко, а громадяни власники воліють основну частину часу проводити таки в міській зоні. Можливо, це пов'язано з тим, що сучасний громадянин не може повноцінно існувати у позаміській зоні, або місто просто є джерелом доходів громадян, що, швидше за все і є основною причиною.

Так чи інакше, але громадяни власники заміської нерухомості, час від часу все-таки вибираються до свого господарства і як правило, цей час випадає на вихідні дні. У такі моменти можна спостерігати маси автомобілів на дорогах, що ведуть за міську зону і кожен водій транспортного засобу, він же власник заміської нерухомості прагнути, як можна швидше вирватися з цього потоку і дістатися, зрештою, до власного острівця відпочинку. Тільки вибратися із загального потоку не порушуючи швидкісного режиму досить важко. Якщо ж вибрати саме цей метод, то тут без такого пристрою як радар-детектор краще не ризикувати.

Вся справа в тому, що в такі моменти, коли громадяни масовим потоком спрямовуються за місто, значно активізує свої дії дорожньо-патрульна служба. Тому, якщо в салоні автомобіля не встановлено пристрій, що-небудь типу радар-детектор snooper 3 zero або аналогічного, краще, як кажуть не смикатися і слухняно слідувати в загальному потоці до кінця світла. Однак, так чи інакше, колись автомобіль таки вирветься з трясовини пробок і, розвиваючи швидкість, помчить до бажаного заміського будинку. Але і в даному випадку краще не сподіватися на авось і не відключати маленького електронного друга під назвою радар-детектор, щоб не зіпсувати гарного настрою напередодні заміського відпочинку зустріччю з променем міліцейського радара. Втім, настрій можна остаточно зіпсувати і в іншому випадку, навіть маючи радар-детектор на борту. Цим випадком, природно, може стати нещасний випадок, чого від усієї душі нікому бажати не хочеться. Тут вибирати доведеться вже самому власнику автомобіля і заміської нерухомості.


Категорія: Як купити чи продати | Переглядів: 229 | Додав: FreeDOM | Теги: Заміська нерухомість і автомобіль | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]