Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Заміська нерухомість і її страхування
10:45
Заміська нерухомість і її страхування



Майновий ранок страхування охоплює серед інших будівель дачі, котеджі та інші заміські будинки, які в цілому складають 6% від всіх застрахованих об'єктів. Очікується зростання цієї частини ринку страхування в кілька разів у зв'язку з введенням приватизації на земельні ділянки та будівлі на них. Як правило, левову частку страхувальників (до 80%)

Майновий ранок страхування охоплює серед інших будівель дачі, котеджі та інші заміські будинки, які в цілому складають 6% від всіх застрахованих об'єктів. Очікується зростання цієї частини ринку страхування в кілька разів у зв'язку з введенням приватизації на земельні ділянки та будівлі на них. Як правило, левову частку страхувальників (до 80%) становлять, що купили житло в кредит. За ними йдуть ті, хто вже встиг зіткнутися з псуванням нерухомого майна. Ну, і ті, хто багатий, зрозуміло, теж страхують свою власність, розуміючи, що краще перестрахуватися, ніж зовсім всього позбутися.

Наша стаття розповість Вам про найбільш затребуваних ризики за якими можна страхувати своє заміське майно. Насамперед це, звичайно, пожежа, крадіжка і протиправні дії третіх осіб. Крім цього, пропоновані послуги страхування включають в себе ризик від стихійного лиха (що зовсім не зайве в умовах заток, зсувів і зміщення грунту). Якщо ваш заміський будинок розташований поблизу аеропорту або в зоні наміченої посадки дерев, вам необхідно ознайомитися з ризиком про пошкодження. Наприклад, почастішали Підмосков'ї урагани нерідко призводять до пошкодження даху будинку або падіння на них дерев. Розрахувати збитки заздалегідь самому практично не реально, звичайно ж краще звернутися за допомогою до професіонала.

Кілька слів про тарифи страхових компаній і вимоги, які вони пред'являють страхувальникам. Тарифи розраховуються, виходячи з даних статистики річного збитку, а страхувальник зобов'язується дотримуватися правил техніки безпеки, щоб самому не стати причиною страхового випадку. Адже так страховики можуть відмовити у виплаті за ризиком. Але якщо страхувальник сумлінно дотримується усіх правил безпеки (наявність віконниць, на вікнах грат, добротних замків та протипожежної системи, і т.д.), то ці фактори допоможуть вам навіть вплинути на зниження тарифної ставки. Фактори, що підвищують ризики та збільшують тариф - це камін в будинку або, наприклад, відсутність довгий час господарів (що був без нагляду будинок частіше піддається протиправним діям третіх осіб; тоді як пожежі, навпаки частіше трапляються, коли господарі знаходяться вдома).

Якщо узагальнити, то тарифи різних страхових компаній зі страхування заміського нерухомого майна варіюються в межах 0,2-2,4% (залежить від вартості об'єкта, ступеня його завершеності і вище описаних ситуацій).

Для того, щоб укласти Договір про страхування, крім подачі заяви в Страхову компанію, Вам потрібно буде надати відомості про страхувальника, про матеріал з якого побудований об'єкт, про його площі, кількості поверхів, про його розташування по відношенню до інших будівель, словом, про всім, що може вплинути на ступінь ризику. Якщо Ви хочете додатково застрахувати обробку або предмети побуту, то інформацію про їх вартість та стан на момент страхування також знадобитися надати. Зверніть увагу, що страхувальник зобов'язується надати абсолютно правдиві відомості про плановане на страхування об'єкті, у противному випадку, він може не тільки позбутися виплат за ризиком, але й постати перед кримінальною відповідальністю за умисне введення в оману і брехня при розслідуванні обставин страхового випадку. Страховик у свою чергу також має ряд обов'язків перед страхувальником. Він оглядає пропонується до страхування майно, визначає страховий тариф, знайомить клієнта з усіма умовами договору, і якщо клієнт згоден, то компанія оформляє страховий поліс, який вступить в силу на наступний день після оплати першого страхового внеску.

Зверніть увагу, що мета страхування - не нажитися на ризику, а убезпечити себе від можливих подій. Страхуючи своє майно, ви отримуєте гарантії відшкодування шкоди в разі його нанесення.


Категорія: Як купити чи продати | Переглядів: 329 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]