Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Змішані тріщини режимі гомогенізованих тріщин на двовимірної DDM аналізу. (Статистичних даних в комплекті)
13:46
Змішані тріщини режимі гомогенізованих тріщин на двовимірної DDM аналізу. (Статистичних даних в комплекті)


Змішані тріщини режимі гомогенізованих тріщин на двовимірної DDM аналізу. (Статистичних даних в комплекті)


Процес поширення тріщин в гірничої маси чисельно оцінюється двовимірного аналізу напружень. Рок маса зазвичай містить численні тріщини всередині, з тією чи іншою мірою і спрямованості. Для аналізу механічної взаємодії тріщин, гомогенізації метод вводиться теж у цьому дослідженні. В аналізі, SC-DDM (стрес компенсації зсуву розриву метод) і DDCM (зміщення розриву метод порівняння) застосовуються для гомогенізації моделі тріщини, і коефіцієнти інтенсивності напружень розраховуються. Потім тріщини моделі аналізується, використовуючи максимальне окружний критерієм стрес. Вплив механічної взаємодії між тріщинами, щоб тріщини обговорюється. [C] 2001 Опубліковано Elsevier Science ТОВ

Ключові слова: Rock масової інформації; Спільний комплект; тріщини; усереднення, метод переміщення розриву

1. Введення

Деформація і руйнування гірської маси в значній мірі залежить від наявності геологічних розривів, таких як тріщини і розломи. У разі високої щільності тріщин, коефіцієнти інтенсивності напружень на кінці тріщини, які регулюють тріщини і пов'язані з міцністю матеріалів, сильно залежать від механічної взаємодії між тріщинами. Поки багато методи оцінки для характеристики механічних властивостей гірських порід, таких як RMR [1] і Q-системи [2], були введені. У Японії метод використання акустичної емісії був також розроблений і широко використовується в якості методу оцінки рок [3]. Ці методи, однак, були розроблені емпірично і не вистачає теоретичної бази. Ешелбі [4], Андерсона та ін. [5] і Уолша [6] обговорюються теоретично деформованість і модуль пружності тріщини матеріалів. Ода [7] і Ямабе [8] був запропонований метод оцінки використання тріщини тензора, і Канеко та ін. [9] ввів еквівалентного методу дефекту обсягу (EVDM). Ці дослідження спрямовані на кількісну оцінку механічних взаємодій тріщин в матеріалах.

Гомогенізації була вивчена з метою оцінки міцності і деформативності гетерогенних штучних матеріалів. У гомогенізації метод, кожна частина різнорідних матеріалів замінюється відповідним нескінченно малою однорідною структурою і керівним рівняння вводиться с одним з відповідна структура однорідна. У цьому методі, характеристики структури виражаються елементарної комірки в якості представника елемента об'ємний, і механічні властивості аналізуються. У цьому дослідженні, процес розповсюдження тріщин в матеріалах тріщини чисельно оцінюється двовимірного аналізу напружень. Для аналізу взаємодії тріщин, гомогенізації метод застосовується для тріщини проблеми. SC-DDM (стрес компенсації зсуву розриву метод) і DDCM (зміщення метод порівняння розриву) застосовуються для гомогенізації моделі тріщини і коефіцієнтів інтенсивності напружень у вершині тріщини розраховується. Потім, аналіз тріщин моделі проводиться на основі максимальної окружний критерієм стрес [10]. Таким чином, вплив механічної взаємодії між тріщинами на тріщини, обговорюються.

2. SC-DDM

2.1. Усереднення тріщини розподіл

Для аналізу взаємодії між тріщиною множини, гомогенізований розподіл тріщин приймається до уваги. Як показано на рис. 1а, тріщини розподіл всередині прямокутної ABCD осередки призначають, так як ця клітина подає відповідні тріщини структури. Потім діра масою тріщинами структура виражається в нескінченне число елементарних комірок. Нескінченні тріщини структура ділиться на елементарні комірки, припускаючи, що розподіл тріщин в елементарній комірці рівномірно. От після цього, це нескінченне модель названа в якості моделі гомогенізації тріщини. Кожна клітина має ширину 2w і висотою 2h. Узагальнюючи проблему, верхніх і нижніх осередків зсуваються 2b до осі х. Як показано площа контакту позначається як:

[Бар] = AF [бар] EC = [2b.sub.1]

[Бар] = FD [бар] BE = [2b.sub.2] = 2п - [2b.sub.1]

[Ілюстрація опущені]

Коли рівномірного напруженого {[[Sigma]. Sup.0]} завантажується з далекого поля для моделі, всі елементарні комірки деформуватися рівномірно і рівномірної деформації {[[Epsilon]. Sup.0]} породжується макроскопічно. У цьому випадку, мікроскопічні компоненти стресу і періодичність напруга показують відповідні клітини. Відносини між завантаженням стрес {[[Sigma]. Sup.0]} і {макроскопічних деформацій [[Epsilon]. Sup.0]} визначається за формою і розподіл тріщин.

Двовимірних стресу позначається {[[Sigma]. Sub.xx]}, {[[Sigma]. Sub.yy]} [[Sigma]. Sub.xy]}, маючи на увазі (х, у) системи координат. Взаємозв'язок між стресом, що діють на кожній стороні ABECDFA елементарної комірки та завантаження стрес {[[Sigma] sup.0.]} = [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII], визначається за формулою:

(1) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

(2) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

(3) [Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]

де індекси (AB, BE, ..., Д. А.) напруг {[[Sigma]. sub.xx]}, {[[Sigma]. sub.yy], [[Sigma]. sub.xy]}, представляють кожній стороні осередку і інтегрування ведеться вздовж відповідної контуру.

2,2 відкритою проблемою тріщин

Як стан проблеми, самоуравновешенной стресу ([[Тау]. Sub.s], [[Sigma]. Sub.n]) діє на поверхні тріщини, коли макроскопічні напруги уніформа, чинний з далекого полі. Тут [[Тау]. Sub.s] є дотичне напруження, що діє на внутрішню поверхню тріщини і [[Sigma]. Sub.n] є нормальним напругою. У відкритій проблемою тріщин, внутрішня поверхня тріщини є безкоштовним і таким чином [[Тау]. Sub.s] = [[Sigma]. Sub.n] = 0. У закритих тріщин проблеми, стрес ([[Тау]. Sub.s], [[Sigma]. Sub.n]) на поверхні тріщини повинні бути задоволені тертя стані, а також стан переміщених розриву [ D.sub.n]. Напруг дається формулами. (1) - (3) діють в обидві проблеми.

Застосування принципу суперпозиції до тріщини проблеми, рішення виходить з суперпозиції двох наступних: (а) рішення, коли рівномірного напруженого стану ([Математичне вираження не відтворюватися в ASCII]) діє від пружного тіла, без тріщин і (б) рішення, коли нормальні і дотичні напруження ([[Тау]. sub.s], [[Sigma]. sub.n]) є діючі на ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 140 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]