Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 8 » Азотні добрива - для Вашого саду
21:08
Азотні добрива - для Вашого саду



Останнім часом в нашій країні, як, втім, і в усьому світі, гостро постала проблема продовольчого питання. В основному, це пов'язано з тим, що населення земної кулі все більше збільшується, а грунт, на якій вся продукція тваринництва та рослинництва плекалися, залишається незмінною. Таким чином, проблему потрібно вирішувати якісним шляхом, тобто при тих же самих посівних площах отримувати більший урожай.

Один зі способів збільшення плодоносності грунту - використовувати як підгодівлі азотні добрива. Сьогодні даний напрямок є одним з найпрогресивніших у агрохімічної промисловості. Велика кількість холдингів, зайнятих в аграрному бізнесі, проводить розробку та реалізацію цих корисних сумішей. Взагалі, азотні добрива диференціюються на ряд великих груп за складом і способом впливу на грунт. Особливе місце займає аміачна селітра, вапняно-аміачна селітра, карбамід, сульфат амонію. Агрохімічні компанії, в основному, націлені на роботу з великими постачальниками продукції. У ній зацікавлені як великі хімічні і промислові підприємства, так і сільгоспвиробники середнього і великого ланки. Застосовуючи азотні добрива, можна значно підвищити врожайність і знизити рівень шлюбу. До слова сказати, багато хто з продуктів мінеральних добрив (карбамід, селітра, амофос, сульфат амонію) служать сировиною для виробництва багатьох технологічних процесів. Історія появи даних добрив налічує не один десяток років. Останнім часом розробки багатьох хімічних лабораторій дозволили зробити такі зразки продукції, які практично нейтральні по відношенню до вирощеному на полі врожаю.

Аміачна селітра є найпоширенішим концентрованим азотним добривом. Азоту в ній міститься 34%. Причому, половина з нього в аміачній формі і половина - у нітратній. Дробове внесення аміачної селітри дозволяє знизити втрати азоту рослин від вимивання. Також, досить помітно місце аміачної селітри при виробництві тукосумішей.

Вапняно-аміачна селітра містить у своєму складі потрібні мікроелементи - цинк і мідь. Застосування даного азотного добрива значно покращує засвоєння азоту та магнію з грунту. Варто зауважити й те, що при використанні в якості добрива вапняно-аміачної селітри, усувається необхідність додаткового вапнування грунтів. Урожай, зібраний з полів, оброблених даними добривом, швидше дозріває і довше зберігається. Найбільша кількість азоту в аміачній формі містить карбамід. У багатьох регіонах азотні добрива, завдяки своєму хімічному складу, використовується в якості основного. Крім усього іншого, карбамід широко застосовується у лісопереробній промисловості в якості компонента для виробництва смол і клеїв. У тваринницькій галузі, карбамід відомий як цінна кормова добавка.

Сульфат амонію являє собою суміш, що містить 21% азоту в аммонійной формі і 24% сірки. Легко розчиняється у воді, добре поглинається грунтом. Найбільший ефект досягається від спільної дії сульфату амонію з фосфоритного борошном.

Найбільш передові лабораторії, не перестаючи, працюють над збільшенням ефективності старих, розробкою і виробництвом нових мінеральних добрив, що володіють високою ефективністю і нейтрально діючих на сільськогосподарські культури. Рішення продовольчого питання є найважливішим завданням великих і малих аграрних компаній. У цьому вельми помітний і соціальний аспект.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 481 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]