Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 14 » Фізико-хімічні адгезії і когезії облігацій у спільних мінометів
21:22
Фізико-хімічні адгезії і когезії облігацій у спільних мінометів


Фізико-хімічні адгезії і когезії облігацій у спільних мінометів надати стійкості до історичної структури.


Анотація

Добре відомо, що, хоча історичний мінометів даний низької міцності і пружності вони надають стійкість до структур вижити сьогодні. У даній роботі досліджується міцність історичний мінометів по відношенню до технології виробництва зайняті. Термічний аналіз дозволяє класифікації історичних мінометів як вапно і гідравлічна типів. Мінералогічні дані, що стосуються виготовлення і текстури, а також термічного аналізу дати критерії щодо конкретних класифікації, для: типові вапно, подрібнений цегла - вапно, цементний, щебінь кладки, гаряча вапно та гіпс технології мінометів. Кореляцію обмірюваних міцність на розтяг (ДРМ, K) з оцінкою С [O.sub.2] / структурно пов'язані ставленням водою, вказує на пряму пропорційність з рівнем водності. Фізико-хімічні адгезії і когезії облігацій, вивчені SEM-TEM/EDX, розроблена в матриці і на сполучному / сукупний інтерфейс, відповідно, стає ключовим фактором в інтерпретації значною міцністю, що історичний мінометів конференції в структурах в якості несучих елементів .

Ключові слова: Історичний мінометів; адгезії і когезії облігацій; Міцність історичних споруд

1. Введення

Хоча міномети, здається, прості системи, насправді вони дуже складні багатофазні композити, що складаються з кристалічних і аморфних фаз, що містять інертний, а також реактивної агрегатів. Наявність добавки можуть викликати різні хімічні реакції, які роблять його важко відрізнити знову утворених сполук з старих [1].

Історичний композитів заклопотаність "порушення" системи, як і в "службу" протягом десятиліть століть у важких механічних і кліматичних навантажень. Таким чином, характеристика таких матеріалів може бути досягнуто шляхом інтеграції правильно результатів різних аналізів, щоб зрозуміти, процедур, використовуваних для виробництва композиційних матеріалів і остаточний характер фізико-хімічних зв'язків розвинених з його складових [2-4] . Очевидно, що відносно низька міцність старих мінометів не пояснює їх довговічність.

Історичний структур можна розглядати як ранній залізобетонних конструкцій, коли згуртованість і адгезії явищ серед в'яжучого і активних агрегатів або розчину і будівельних конструкцій встановлюються [3,5-8]. Навпаки, було встановлено, що слабкі адгезійні зв'язку негативно вплинути на міцність кладки, особливо, коли фізико-хімічних явищ, як розпад, транспорту і перекристалізації солей призводить до солі розпаду, відбуваються [6].

Таким чином, фізико-хімічну природу згуртованості і адгезії облігацій повинні бути досліджені, щоб з'ясувати міцність історичний мінометів.

Деякі автори, прагнучи класифікувати кілька видів розчинів відповідно до ДТА-ТГ результати, запропонувати додаткові використання РСА і мінералогічного результатів, а також і приступити до аналізу, не виконуючи ніяких фізичних поділу [1].

ДТА може бути використаний для ідентифікації різних матеріалів і компонентів оцінки реакції, пов'язані з контрольованим нагріванням розчину. Цей метод показує, термічні перетворення, як зневоднення, дегідроксилювання, окислення і розкладання [9,10]. Крім того, кристалічні переходи можна спостерігати, які екзотермічних або ендотермічних в природі. У поєднанні з термогравіметричного аналізу (TGA), маса зразка контролюється (втрата ваги) залежно від температури.

Визначення механічних характеристик історичної мінометів було пов'язане з труднощами з-за великих розмірів зразків, необхідних для класичної випробування на міцність. Таким чином, механічні випробування, як правило, здійснюється на нові зразки розчину імітують історичний синтез розчину [11]. До теперішнього часу експериментальні кореляції між матеріальним і механічних властивостей була обмежена співвідношення між змістом пов'язує і як відкрита пористість і міцність вапняних розчинів [12].

Проте, тобі експерименти не дозволяють шукати ефективні відносини між складовими властивості матеріалів та їх механічні характеристики в історичній структури. Для досягнення прямих вимірювань сили на історичних зразків методом фрагмент випробувань був прийнятий на роботу.

У цій роботі давньогрецький, елліністичної, римської, візантійської, пост-візантійської, а потім історичний мінометів відбираються з укріплення, монастирів, церков та історичних будівель на острові Родос, Крит, Корфу, Афон і Константинополь. Розчини зразків з палацу Версаль також використовуються в якості характерних прикладів з гіпсу мінометів.

Зразки були досліджені теплові та мінералогічні методи аналізу та інформації була підтверджена результатами механічних випробувань.

2. Експериментальна процедура

Сорок зразки історичного мінометів були досліджені мінералогічних і фізико-хімічного аналізу, з тим щоб класифікувати мінометів відповідно до рівня водності. Дванадцять репрезентативних вибірок (з тим же сполучного / сукупний показник) були використані для проходження механічних випробувань, а також і кореляція між розтягнення вимірювання сили і зворотне відношення водності проводилися відповідно. Дослідження з згуртованості матриці і адгезійних зв'язків, розробленої в сполучному / сукупний інтерфейс, були отримані з вивчення характерних мікрофотографії, що стосуються конкретних класифікації будівельних розчинів залежно від технології виробництва зайняті.

2.1. Мінералогічних і фізико-хімічного аналізу

Для ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 396 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]