Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 14 » Яка вона - сама елітна нерухомість?
10:50
Яка вона - сама елітна нерухомість?



Для початку визначимося з термінами. Поняття «елітна нерухомість» складається з наступних цеглинок: престижне місце (в іншому такі будинки і не будують), дорогі будматеріали, оригінальний проект «на найвищому рівні».

Для початку визначимося з термінами. Поняття «елітна нерухомість» складається з наступних цеглинок: престижне місце (в іншому такі будинки і не будують), дорогі будматеріали, оригінальний проект «на найвищому рівні».

До елітної нерухомості відносять також особняки, побудовані 50, 100 і більше років тому, причому не обов'язково в хорошому стані.

Відповідно до річного звіту, підготовленому ріелторським агентством Knight Frank спільно з Citi Private Bank, найдорожча нерухомість знаходиться в Лондоні: середня ціна квадратного метра в кращих районах центрального Лондона перевищує 35 тис. євро.

Більше половини покупців елітної нерухомості в Лондоні - іноземці. При цьому половина з них (тобто чверть від загальної кількості) є вихідцями з Росії. На думку доповідачів, в найближчому майбутньому Лондон стане головним об'єктом для інвестицій і каналом, по якому це багатство інвестуватимуть. У світлі недавніх подій (консульство Великобританії в Росії все частіше відмовляє росіянам у в'їзних документах) такий вислів здається сумнівним. Якщо все буде розвиватися в цьому ж руслі, то Великобританія, один з основних каналів інвестицій, перекриє себе сама, і пророцтва доповідачів не збудуться.

Сталеливарний магнат Лакшмі Міттал (Lakshmi Mittal) придбав один з найдорожчих маєтків у світі. Раніше особняк належав власнику «Формули-1» Бернарду Екклстоуну.

Будинок з 12 спальнями, розташований на заході Лондона в Кенсингтон Пелес Гарденс (Ken-sington Palace Gardens), був куплений Мітталом за 70 млн фунтів стерлінгів ($ 128 млн). Ця угода побила попередній рекорд продажів на ринку житлової нерухомості, встановлений в 1997 році, коли один з особняків в Гонконгу було продано за 62700 тисяч фунтів стерлінгів ($ 115 млн).

У будинку, який раніше займали посольства Єгипту та Росії у Великобританії, є 35-метровий басейн, гімнастичний зал, перукарський салон, бальний зал і гараж на 20 автомобілів. Ванна кімната особняка оброблена мармуром з тих же каменоломень, звідки брали матеріал для будівництва Тадж-Махалу.

Бернард Екклстоун купив особ-няк за 50 млн фунтів стерлінгів ($ 91 млн), проте ніколи не жив у ньому.

 
У листопаді 2003 року британська газета Times повідомила, що переговори про покупку будинку веде губернатор Чукотки Роман Абрамович. Однак Абрамович пізніше повідомив, що не збирається купувати цю нерухомість.

Лакшмі Міттал - уродженець Індії, власник компанії LMN, що займає друге місце в світі з виробництва сталі, купив особняк в 2004 році. Його стан оцінюється в 3,5 млрд фунтів стерлінгів ($ 6,4 млрд).

Тим часом Роман Абрамович купив за $ 27 млн палац герцогів Віндзорських на французькій Рив'єрі - узбережжя Середземного моря між містами Ніцца і Канни. А в цьому році за чутками, прісматріваетсяк замку Бран, що належав графу Дракулі, і оціненим у $ 135 мільйонів.

Американський кіноактор, володар премії «Оскар» Ніколас Кейдж віддав за Мідфордскій замок $ 9,66 млн. Маєток поблизу міста Бат на півдні Англії звели в 1775 році в лісистому парку. Раніше Кейдж за $ 2,4 млн придбав замок у Баварії. В цілому він має в своєму розпорядженні нерухомістю на $ 67 млн, на годину-тності островом на Багамах. Замками в Європі володіють і інші відомі американці - Мадонна, Дастін Хофман, Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс.

Другий рядок рейтингу займає Монако, де ціна за один кв. м елітного житла склала 35 тис. євро. На третьому місці - Нью-Йорк: вартість квадратного метра в районі Манхеттена перевищує 25 тис. євро. На четвертому місці - Гонконг (20 тис. євро за кв. М). Замикає п'ятірку лідерів Токіо (більше 15 тис. євро за кв. М).

За даними ООН, в 2006 році частка людей, чий капітал перевищив $ 500 тис., склала в США 37%, в Японії - 27%, у Великобританії - 6%, а у Франції - 5%. І в останні роки на ринку елітної нерухомості активність людей, чий капітал перевищує $ 10 млн, арифметично збільшилася.

Згідно з доповіддю, більше половини опитаних найбагатших людей світу мають житлову нерухомість в якості інвестиційної власності. Нерухомість становить 42% активів цих людей. Якщо розділити портфель нерухомості на складові, то 23% від загальної вартості активів складе основне житло, 7,6% - друге житло, 4,2% - житлова нерухомість в інвестиційній власності, 2,6% - пряма комерційна та інша нерухомість і 4, 6% - нерухомість в непрямій інвестиційної власності.

У минулому році по всьому світу зростання цін на елітному ринку нерухомості в середньому склав 14% (у той час як на основному ринку - 9%). Найбільший стрибок цін на найдорожчу нерухомість був зафіксований у великих містах Росії, Китаю та Індії, де зростання становило в середньому 40%. На думку доповідачів, в цих районах спостерігалося збільшення цін на тлі швидкого економічного розвитку укупі з утворенням нових забезпечених верств суспільства.

Найбільше зростання цін на елітну нерухомість в 2006 році показав місто на Неві - Санкт-Петербург: за рік ціни на ринку елітного житла в культурній столиці піднялися на 95%. Друге місце зайняв найбільш густонаселений місто Європи - Москва: зростання цін склало 75%. Далі йдуть Делі (47,1%), Мумбаї (43,8%) і Кейптаун (37,4%).

На думку аналітиків Knight Frank і Citi Private Bank, тенденція зростання багатства і концентрації більшого багатства продовжиться в наступні п'ять років. Елітні ринки у Великобританії, Європі і по всьому світу продовжать приносити доходи, що перевищують ринкові показники. Буде спостерігатися істотний дисбаланс між попитом і пропозицією на елітному ринку. Зростання цін в цьому році очікується меншим, ніж у минулому, проте прогнозуються, що фінансові показники на елітному ринку будуть на порядок вище, ніж на іншому ринку нерухомості.

У середині липня 2007 року найдорожча нерухомість у світі була виставлена на продаж у США. Маєток Hala Ranch в Аспені, штат Колорадо, оцінений в $ 135 млн. Це володіння принца Бандар бін Султана, який протягом багатьох років був послом Саудівської Аравії в США. Сам будинок облаштований з воістину східної розкішшю: в розпорядженні гостей і господарів є 15 спалень, 16 ванних кімнат, спеціальне дитяче крило.

А для любителів активного проведення часу є гірськолижна траса і тенісні корти. До речі, «Hala» по-арабськи означає «Ласкаво просимо!".

Однак у випадку з купівлею маєтку немілліардери можуть не турбуватися: вони навряд чи зможуть розраховувати на особливу гостинність. Згідно зі списком Forbes, зараз у світі налічується 946 мільярдерів, і гіпотетично кожен з них може стати новим власником Hala Ranch. Однак з тисячі заявок, що надійшли адвокати арабського мультимільйонера відібрали лише одинадцять. Саме ці одинадцять запрошених зможуть оглянути будинок і лише потім прийняти остаточне рішення.

Окрім максимально вдосконаленого побуту, господарі - принц Бандар і його дружина Хайфа - можуть пишатися ідеальними екологічними умовами і приголомшливими видами.


Категорія: Як купити чи продати | Переглядів: 414 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]