Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 14 » Характеристика карбонатних каменів будівлі
21:11
Характеристика карбонатних каменів будівлі


Характеристика карбонатних каменів будівлі, які впливають на сухе осадження кислих газів. (Аналіз карбонатних каменів будівлі англійською та іспанською пам'яток) (Доступ до повного тексту) (технічний)


Анотація

Поведінка декількох пористих карбонатних каменів, що використовуються в іспанською та англійською мовами пам'ятників було порівнювати. Камені були схильні до міських і приміських умовах і піддаються моделювання [SO.sub.2] атмосфери в лабораторії. Фізичні властивості, які впливають на передачу вологи визначали до і після впливу, і пов'язані зі ступенем реакції каменів. Ступінь реакції визначалася шляхом аналізу продуктів реакції. Результати показали, що фізичні властивості вплив реакційної здатності каменів. Ці характеристики також змінити камені вивітрювання у зв'язку з різними концентраціями домішок в матеріалі. Крім того, камені з високою питомою поверхнею і / або розпливається вмістом солей може сприяти більш [NO.sub.x] сухого осадження. [C] 1999 Elsevier Science ТОВ Усі права захищені.

Ключові слова: пористі карбонатні камені будівлі; Фізичні властивості; кислотного осадження

1. Введення

Хімічне розкладання карбонатних каменів будівлі вважається з-за атмосферних умов, таких як сухе осадження кислих газів і аерозолів, розпуску кислих видів у дощовій воді і розпуску незабруднених води [1-3]. Однак, деградації також залежить від властивостей камінь.

1.1. Умови навколишнього середовища

Сухого осадження газоподібного [SO.sub.2] і наступного окислення сульфату вважається основним засобом для вивітрювання карбонатних каменів будівлі. Додаткові сульфату може бути здані на зберігання осадження частинок.

Швидкість поглинання [SO.sub.2] карбонатними каменів залежить від відносної вологості [4-8], особливо у випадку пористих каменів [9], що свідчить про важливість конденсованої води в пористої структури для сульфатації.

[NO.sub.x] можете внести на карбонатних каменів сухого осадження, хоча при низькій швидкості [2,6]. За Wittemburg і ​​Dannecker [10] джерелом нітратів у камені можуть бути сухого осадження газоподібної азотної кислоти і окислів азоту з наступним окисненням. [NO.sub.2] може також впливати на поглинання [SO.sub.2]. У присутності вологи [NO.sub.2] може сприяти окислення [SO.sub.2] [6], хоча не існує переконливих доказів для цього поза лабораторних досліджень.

Хатчінсон та ін [11]. Вивчав сухого осадження HCl на карбонатних каменів і встановив, що у вологих умовах HCl швидко вбирається і реагує з карбонатом кальцію для отримання Са [Cl.sub.2], який легко видаляється водою.

1.2. Властивості каменю

Поглинання кислих газів залежить від кількості вологи в камінь, який визначається в значній мірі за властивостями, що впливає на передачу вологості. Ці властивості: поглинання і проникність рідкої води і гігроскопічні вологості, випаровування і проникність води в паровій фазі. Однак ці властивості можуть бути пов'язані з пористість і питома поверхня (розподіл пор за розмірами).

Пористість можна розглядати як основною характеристикою камінь, як і інші властивості яких визначаються відкрита пористість і розподіл пор за розмірами.

Гігроскопічна вологість посилається на поглинання вологи з навколишнього повітря [12]. Це вважається дуже важливо в сухе осадження кислих газів. Гігроскопічна адсорбції залежить від відносної вологості повітря, характеру матеріалу, діаметром пор [13] і питомою поверхнею. Деякі автори показали, що [SO.sub.2] осадження пропорційна площі поверхні каменю змочується адсорбованої води [8].

Гігроскопічних солей (у тому числі продуктів корозії, такі як нітрати, хлориди і попередні родовищ [SO.sub.2]) можуть впливати на вміст вологи в пористих матеріалах. Ці солі вологу з повітря і може мати важливе значення у збереженні вологи плівкою на поверхні карбонатних каменів. Номери або злегка гігроскопічних матеріалів може стати сильно ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 510 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]