Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Надійність частково руйнують випробування для оцінки міцності бетону на місці.
13:31
Надійність частково руйнують випробування для оцінки міцності бетону на місці.


Надійність частково руйнують випробування для оцінки міцності бетону на місці.


Діапазон доступних тестів для оцінки міцності монолітного бетону на основі вимірювання властивостей поверхні зони розглядається, поряд з подіями в супровідній документації. Особливу увагу на ряд останніх науково-дослідних програм, у тому числі робота, проведена в рамках європейського проекту Бетон Будівництво. Вони сфокусовані головним чином на висувній та відриву методи, і охоплюють додатки до ранньої оцінки силу віку, легких бетонів і високу міцність, і тестування ремонт. [C] 2001 Elsevier Science ТОВ Всі права захищені.

Ключові слова: бетон; раннього віку; на місці; Приповерхневих; Частково руйнівною, Сила, тестування; Мінливість

1. Введення

Там було визнання необхідності для перевірки на місці оцінити конкретні сили для більш ніж 70 років, але саме в останні 30 років, що найбільш значні події з комерційно доступних систем не відбулося. Десятки методи були запропоновані в спробі подолати проблеми ушкодження і часу, пов'язаних з різкою, підготовка і тестування ядра.

У той час приймально-здавальних випробувань конкретних традиційно беруть участь стиснення випробувань балонів або кубиками, вони не можуть адекватно відображати ущільнення або лікувати отримані монолітного бетону і, за потребою, відносяться тільки до невеликої частини конкретних розміщені. На місці випробування можуть бути використані для подолання деяких із цих труднощів. У більшості сучасних додатків, однак, тестування з одного або двох причин:

* Оцінка існуючої структури (нової або старої).

* Моніторинг розвитку сили під час нового будівництва.

Використання на місці тести для акцепту, в даний час обмежені, але підвищення рівня інформованості про важливість поверхні зони з точки зору довговічності стимулювало інтерес.

Кількість тестових методи стали встановлено, і стандартизованих ні в Європі чи у Північній Америці, які включають вимір власності поверхні зони, які потім можуть бути пов'язані з силою за допомогою відповідної кореляції. Вони, як правило причиною локалізованої пошкодження поверхні, яка, хоч і менше, що пов'язано з ядрами, повинні бути розглянуті на етапі планування. Отже, термін `частково руйнівною" іноді використовується для опису цих методів.

Дослідження в Університеті Ліверпуля була зосереджена на протязі останніх років на інтерпретацію результатів забезпечується поруч з цих методів, в тому числі кореляції процедур, а з урахуванням членів у варіації сили. Ця робота охоплює як лабораторні та польові дослідження і розглянув придатності методів:

* Ранній тестування віку.

* Використовується з `нормальне бетонів" з дальністю дії сукупності типів.

* Використання з Легкі бетони і висока міцність.

* Тестування ремонт.

Обсяг цих досліджень і основні результати розглядаються в цій статті, разом з майбутніми перспективами для цієї групи техніки.

2. Доступні тести і документація

Основні методи випробувань описані і детально обговорюється головний автор [1] і Американський інститут бетону [2] разом з іншими відповідними методами. Поверхневі зони монолітного міцнісні випробування, які стандартизовані в США і Великобританії, наведені в таблиці 1 із зазначенням основних характеристик, в той час як ті, що лежать в основі цього дослідження коротко описані нижче. Стандарти для багатьох з цих методів існують і в інших країнах. Слід зазначити, що відрив методів приділяється мало уваги у Великобританії і не розглядаються в цій статті.

Таблиця 1 стандартизовані методи випробувань

 
Стандарти
 
Метод ASTM BS 1881 Основні характеристики
 
Відскік молоток C805 202 існуючих бетонних, найкраще
використовується порівняно.
 
Зонд проникнення C803 207 існуючих бетонних, шпильки або
зонда. Міцність
кореляції, характерні для
агрегат.
 
Висувний
  Внутрішні руйнування - 207 Існуючі бетон, висока
мінливості.
Монолітні inC900 207 Нове будівництво
(Лок-тест), загальна
сила кореляції
це можливо.
DrilledC900 207 існуючих бетонних
(Капо-тест) догляд
з бурінням і
underreaming.
 
Pull-офф - 207 Існуючі бетону,
поверхні або частково
порошкове, відхід зі сполучними,
сила кореляції
конкретні перемішати.
 
Брейк-офф C1150 207 Нове будівництво (формується)
або існуючих бетонних
(Буріння), міцність
кореляції, характерні для
суміші і випробування типу.

2.1. Відскік молоток

Цей простий тест, ймовірно, найбільш широко відомих і найбільш часто використовуваних всіх методів випробувань. Вона включає в себе оцінку локалізованих твердість поверхні за допомогою ручних механічні пристрої, хоча електронного цифрового запису версії доступні [3]. Енергетичні рівні є відносно низькими і цей метод дуже чутливі до великих числом факторів, які фактично обмежує його використання для порівняльного додатків, де вона є цінним попередніми інших форм тестування.

2.2. Зонд проникнення ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 231 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]