Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 14 » Новий метод для оцінки шорсткості поверхні конкретних скоротити для ремонту або зміцнення.
21:33
Новий метод для оцінки шорсткості поверхні конкретних скоротити для ремонту або зміцнення.


Новий метод для оцінки шорсткості поверхні конкретних скоротити для ремонту або зміцнення.


Возможно, вы имели в виду: Tensile properties and pull out behaviour of FRP and FRP rods for grouted anchor applications.(fiber reinforced plastic rods)
Введите текст или адрес веб-сайта либо переведите документ.
Отмена
Прослушать
На латинице
Перевод: английский > украинский
Анотація

Погіршення до конкретних структурам зазвичай починається на поверхні і прогресує в структурі. Погіршилося конкретних повинен бути вилучений і замінений новим матеріалом ремонт, що призводить до композитного бетону / структури ремонтного матеріалу. З метою забезпечення повного структурного взаємодії між старим і новим матеріалом, необхідно мати хороші зв'язки між ними. Зв'язки у свою чергу залежить від наявності чистої і шорсткою поверхнею. Важливість підготовки поверхні і вплив шорсткості були підкреслювали багато дослідників. З метою вивчення впливу шорсткості поверхні на зв'язок між матеріалу ремонту і бетонного підстави, шорсткість поверхні повинна бути виміряна. Ні стандартного методу для вимірювання шорсткості поверхні бетону були прийняті. Ряд методів, які доступні і використовуються для вимірювання текстури поверхні бетонних покриттів на дорозі поля, але не метод прийнято як стандарт. Новий метод кількісної шорсткість поверхні пропонується і в порівнянні з єдиним методом у літературі. У цей новий метод (званий метод градієнта шорсткість) новий метод опису шорсткості поверхні пропонується. Поверхня розрізу конкретні визначається як серія нерегулярних хвиль. Шорсткості залежить від пік-корито глибиною і відповідних довжин хвиль. Прийнятий метод використання `шорсткості градієнт (RG) дав більш повне уявлення про оброблених поверхонь, використаного у випробуваннях конкретного ремонту. Візуальний огляд оброблених поверхонь, здавалося, відповідно до RG параметрів, у той час як методу в літературі не вдалося визначити шорсткість поверхні підкладки в цілому точної та всеохоплюючої основі.

Ключові слова: бетон; Шорсткість поверхні зрізу, ремонт

1. Введення

Погіршення до конкретних структурам зазвичай починається на поверхні і прогресує в структурі. Погіршилося конкретних повинен бути вилучений і замінений новим матеріалом ремонт, що призводить до композитного бетону / структури ремонтного матеріалу. З метою забезпечення повного структурного взаємодії між старим і новим матеріалом, необхідно мати хороші зв'язки між ними. Зв'язки у свою чергу залежить від наявності чистої і шорсткою поверхнею. Важливість підготовки поверхні і вплив шорсткості були підкреслювали багато дослідників [1-4].

З метою вивчення впливу шорсткості поверхні на зв'язок між матеріалу ремонту і бетонного підстави, шорсткість поверхні повинна бути виміряна. Ні стандартного методу для вимірювання шорсткості поверхні бетону були прийняті. Ряд методів, які доступні і використовуються для вимірювання текстури поверхні бетонних покриттів на дорозі поля, але не метод прийнято як стандарт і навіть в тій же країні, як США, різні організації використовують різні методи. Роуз [5] провели огляд основних методів.

Інтерес вимірювання текстури поверхні дорожнього покриття із-за його впливу на транспортний засіб опору ковзанню [5,6]. Вамболд [6] використовував середня глибина текстури в якості міри ...


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 410 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]