Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Обслуговування компостера біотуалету
13:56
Обслуговування компостера біотуалету


Обслуговування компостера біотуалету не складніше обслуговування звичайної компостної купи. Процес компостування вимагає надходження достатньої кількості кисню та оптимальної вологості для ефективного аеробного розкладання надійшли в компостер відходів до безпечного і цінного добрива.


Обслуговування компостера біотуалету не складніше обслуговування звичайної компостної купи. Процес компостування вимагає надходження достатньої кількості кисню та оптимальної вологості для ефективного аеробного розкладання надійшли в компостер відходів до безпечного і цінного добрива.

Для того, щоб рідина і повітря вільно проникали через товщу відходів необхідний розпушувач, який надає купі компостирующих відходів розсипчасту і пористу структуру.

Розпушувач виконує наступні функції:

    * Діє як сорбент, тобто вбирає сечу;
    * Постачає бактерій вуглецем і енергією;
    * Діє як покриття, перешкоджаючи проникненню мух для відкладання яєць в екскрементах.

Види розпушувача

Добрими розпушувачами є:

    * Великі деревні тирсу;
    * Деревні стружки;
    * Шматки кори;
    * Тріска.

Крім того, в них міститься значна кількість вуглецю. Кухонні рослинні відходи також покращують якість компосту. Не можна використовувати як розпушувачів кедр або оброблену деревину.
Періодичність додавання розпушувача

Рекомендується тримати контейнер з розпушувачем в туалеті. Він може додаватися щодня або після кожного відвідування туалету. На додаток до нього, рослинні кухонні відходи можуть додаватися в будь-який час.
Кількість розпушувача

Необхідна кількість розпушувача залежить від частоти відвідування туалету. У середньому необхідно додавати приблизно 0,5 літра / день. Для сім'ї з чотирьох осіб достатньо приблизно 14 ... 20 літрів на тиждень.
Контроль необхідної кількості розпушувача

Приблизно 1 раз / міс відкрити дверцята оглядового люка і перевірити довгою палицею консистенцію купи компостирующих відходів. Якщо матеріал вологий і в'язкий, не сирої і розсипчастий, то слід збільшити кількість наповнювача. При цьому можна додати 1 чашку хлорного вапна.
Контроль вологості компосту

Один раз на місяць, відкрити дверцята оглядового люка і візуально оцінити вологість компостується купи відходів. Якщо вологість її недостатня, зволожити її протягом 5 хв з шланга з розпилюючи насадкою. Повторювати цей процес щодня, поки компостується купа не буде повністю зволожена.
Контроль рівня рідини

Один раз на місяць, відкрити дверцята оглядового люка кінцевого продукту для огляду. Якщо рівень рідини досяг 100 мм, то відкачати її. Якщо рідина накопичується в кінцевому продукті компостування і погано просочується через сітку, то очистити сітку і покрити її шаром деревних стружок.
Видалення кінцевих продуктів

Кінцевий продукт компостування - компостний чай, є рідким високоякісним добрива, одержані головним чином з сечі, підданої великим біохімічним змінам в міру просочування її через поле фільтрації компостера до основи контейнера. Компостний чай може бути використаний у якості добрива негайно після відкачування з компостера.

Тверді відходи компостуються не менше 3 років, а за 5 років втрачають 95% своєї маси в результаті розкладання.

Якщо резервуар починає заповнюватися: упевніться, що компост вологий. При постійному припливі свіжого повітря видалення компосту має знадобитися не раніше ніж через 5 ... 10 років. До цього терміну можливе видалення незначних кількостей готового продукту тільки в разі погіршення фільтрації рідини.

Компостний чай може віддалятися в міру необхідності при досягненні рідиною рівня 150 мм.
Вентиляція

Необхідно щорічне регулярне обслуговування системи витяжної вентиляції. Це обслуговування складається по суті лише в чищенні вентиляційної труби.

Для природною вентиляції необхідна різниця тисків, яка залежить від різниці внутрішньої й зовнішньої температур повітря. Отже, в літній час тягу можна підвищити, встановивши нагрівач у верхній частині витяжного каналу. Ним може бути невеликий сонячний колектор. Найпростіший його варіант - плоский вентиляційний стояк, забарвлений в чорний колір.
Захист від мух

Для захисту від мух на оголовок витяжної труби натягується сітка проти. Якщо ж мухи оселилися в компості, то можливою причиною є закислення вміст (у процесі кислого бродіння утворюються органічні кислоти і сірководень, залучають мух). Ймовірно, в компостер потрапляли жирні харчові продукти такі, як залишки харчового масла, молочні продукти і м'ясо, які потім не присипають достатнім шаром розпушувача.

Слід перевірити pH, при необхідності додати в компостер вапно.

Рекомендується збільшити кількість додається в компост сухої суміші (опале хвойні голки, стружки, сухе сіно).

Теги: біотуалет, вентиляція, вологість


Категорія: Каналізація будинку | Переглядів: 671 | Додав: Serhiy | Теги: біотуалет, вентиляція, вологість | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]