Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 27 » Потреба вентиляції
12:45
Потреба вентиляції


Потреба вентиляції в житлових будівлях залежить від місцевих і тимчасових факторів. Сучасні вентиляційні системи неякісно враховують специфіку приміщень, особливо житлових. Вони працюють за певним централізованого принципом.


Потреба вентиляції в житлових будівлях залежить від місцевих і тимчасових факторів. Сучасні вентиляційні системи неякісно враховують специфіку приміщень, особливо житлових. Вони працюють за певним централізованого принципом.

Визначальними критеріями потреби вентиляції є:

    * Запахи і чад (куріння);
    * Вологість;
    * Концентрація радону.

У результаті повітрообміну відбувається видалення з приміщення скупчуються забруднень, підтримка в заданих межах вологості, а також вирівнювання і зниження теплових навантажень. До задачі вентиляції можна також віднести відвід зайвого тепла від одного об'єкта до іншого, що вимагає тепла.

Можна і утилізувати надходить теплову енергію, наприклад, сонячну енергію. Однак при цьому необхідна більш досконала система для подачі повітря, що поступає в приміщення.

Потреба повітрообміну у вітальнях і спальнях визначається на основі виділяються самою людиною газів і запахів. Оскільки нюх функціонує на принципі зіставлення, коли воно розрізняє зміни замість абсолютних значень, повітря слід подавати безперервно в кожне приміщення.

Визначальним чинником повітрообміну на кухні є чад, що викликається приготуванням їжі. Зменшення інтенсивності чада можливо застосуванням якісної конструкції витяжного ковпака з вентилятором і індивідуальним витяжним каналом.

Головним критерієм для ванних і душових приміщень є видалення вологості. Вологість проникає як при користуванні ванною, так і при сушінні білизни.

Для вентиляції туалетів досить збереження напрямку вентиляційного потоку у бік приміщення туалету.

Обсяг вентиляції у всіх приміщеннях повинен бути в середньому 0,5 обміну в годину як мінімум, що відповідає 3,0 м3 / (год * м2).

Теги: вентиляція, вологість, екологія


Категорія: Енергозбереження | Переглядів: 930 | Додав: Serhiy | Теги: екологія, вентиляція, вологість | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]