Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Скільки вологи в грунті?
09:54
Скільки вологи в грунті?



Коли, якими нормами, як поливати ділянку? Перш, ніж вирішити ці одвічні проблеми малого землеробства, присадибної аматорського садівництва, потрібно знати запаси вологи в грунті. Але от питання, як же їх визначити

Коли, якими нормами, як поливати ділянку? Перш, ніж вирішити ці одвічні проблеми малого землеробства, присадибної аматорського садівництва, потрібно знати запаси вологи в грунті. Але от питання, як же їх визначити, якщо немає у людей приладів для цієї мети і вони не скоро з'являться. Відповідь на нього проста: потрібно скористатися народним методом, який застосовувався нашими дідами і прадідами. А визначали вони вологість і стиглість землі «на дотик», взявши її в долоню.
У сухий порошкоподібної землі польова вологоємність практично дорівнює нулю. Розсипається і не скачується в грудку грунт має критичну вологість, тобто її польова вологоємність ледве сягає 25 відсотків. Коли земля скочується в грудку, але за кількох кидках розсипається, це означає, що польова вологоємність наближається до 50 відсотків, тобто грунт помірно волога, і можна готуватися до поливу.

При 75 відсотках польової вологоємності затиснута в долоні грунт злегка липне до пальців, утворює міцний ком, який не розсипається навіть при п'яти кидках об землю. Така вологість вважається хорошою для розвитку рослин. 85-100 відсотків вологоємності настає, коли грунт сильно прилипає до рук, а при стисненні з неї видавлюються краплі води. Поливати в такому випадку вже шкідливо для рослин.

Слід врахувати, що такий народний метод розрахований на грунти легкого і середнього механічного складу. Грудки, скачані з супіску, більш пухкі і розбиваються швидше, з глини, навпаки, тугіше.



Категорія: Ландшафт | Переглядів: 408 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]