Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Стіни з мішків із землею (Earthbags)
12:20
Стіни з мішків із землею (Earthbags)


Earthbags - альтернативна технологія зведення стін і куполів будинків з заповнені грунтом тканинних мішків, або труб. Традиційно використовувалась для боротьби з повенями, зведення бункерів і бліндажів


Earthbags - альтернативна технологія зведення стін і куполів будинків з заповнені грунтом тканинних мішків, або труб. Традиційно використовувалась для боротьби з повенями, зведення бункерів і бліндажів, ця альтернативна будівельна технологія недавно стала використовуватися для зведення будинків. Найбільш широко ця техніка використовується талановитим американським архітектором Надером Халілі (1936-2008), автором прекрасної книги «Ceramic Houses and Earth Architecture», побудував безліч подібних органічних структур в своїй школі і дослідному центрі в Каліфорнії.
Зразок органічної архітектури
Рис. 1. Архітектура Надера Халілі.

Незважаючи на те, що техніка ця використовується порівняно недавно, вона вже зарекомендувала себе як швидка і проста техніка будівництва, яка вимагає мінімальної підготовки грунту і мало інструментів та обладнання. При будівництві за цією альтернативної будівельної технології, зволожена (для створення більш стійкої структури) грунт поміщається в пропіленові мішок, який укладається на своє місце в стіні і, потім, осаджується легкими ударами ручної трамбування.
Надер Халілі і його органічна архітектура
Рис. 2. Надер Халілі.

Для грунтів із співвідношенням компонентів близьким до оптимального можна використовувати старі неміцні мішки, тому що вони стануть непотрібними після трамбування. Для грунтів з великим вмістом піску необхідно застосовувати більш міцні мішки. Мішки бажано використовувати колишні у вживанні, тому що їх можна придбати за мінімальною вартістю або взагалі безкоштовно. Для пристрою фундаменту використовуються такі самі мішки, але заповнені щебенем.
Зведення стін
Рис. 3. Зведення стін.

Перевагами цієї альтернативної будівельної технології є можливість будівництва будинків у вологих районах і районах, схильних до повені. Дешеві і легко транспортуються мішки можуть використовуватися для будівництва в районах стихійних лих.
  Honey Hose
Рис. 4. Honey House

Деяким незручністю може бути надзвичайна органічність подібних будов і, відповідно, велика витрата матеріалів для створення гладко оштукатурених стін, хоча це досить спірно і знайдеться чимало людей, які бажають жити саме в таких будинках.


Категорія: Конструкції будинку | Переглядів: 398 | Додав: Serhiy | Теги: Стіни з мішків із землею, землебітного стіни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]