Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Стрічковий фундамент
10:52
Стрічковий фундамент


Стрічкові фундаменти влаштовують в основному під будівлі з важкими стінами: кам'яними, цегляними, бетонними, сама, а також у тих випадках, коли під будинком влаштовують підвал або тепле підпілля.


Стрічкові фундаменти влаштовують в основному під будівлі з важкими стінами: кам'яними, цегляними, бетонними, сама, а також у тих випадках, коли під будинком влаштовують підвал або тепле підпілля. Стрічкові фундаменти міцні, надійні, але вимагають багато матеріалу, а тому - дороги, але найчастіше економічно доцільно влаштовувати їх при дрібному закладення на сухих грунтах непучиністих, навіть якщо будинок будують з легких конструкцій без підвалу і підпілля. Стрічкові фундаменти в цих умовах стають як би заглибленим цоколем і по витраті матеріалів і трудовитрат наближаються до аналогічних показників стовпчастих фундаментів.
Фундаменти стрічкові
Стрічкові фундаменти, що влаштовуються в нерухомих (непучиністих) грунтах:
1 - щебінь; 2 - Бутова кладка, 3 - цегляна кладка; 4 - бетон, 5 - залізобетон; 6 - цоколь; 7 - глина; 8 - крупнозернистий пісок.
Бутовий стрічковий фундамент

Фундаменти стрічкові iз бутової кладки роблять різної ширини. Якщо глибина залягання не більше 50 ... 70 см, то стрічковий фундамент викладають на всю глибину. При закладанні на глибину понад 70 см в сухих грунтах траншею копають на потрібну глибину, потім підсипають крупний пісок шарами по 15 см, поливаючи водою і ретельно трамбуючи кожен шар. Висота піщаної подушки допускається не більше половини всієї висоти фундаменту.
Цегляний стрічковий фундамент

При закладці першого ряду стрічкового фундаменту з каменю чи цегли слід на підставу налити шар розчину товщиною 1 ... 5 см (під цеглу тонше, під камінь товщі), укласти на розчин цегла або камінь, щільно пріпрессовать. Якщо залишаться порожнечі, то можливо осаду будівлі.
Бутобетонний стрічковий фундамент

Стрічкові бутобетоні фундаменти міцні, надійні, довговічні. Заповнювачем для них служать скол каменя з кар'єрів, щебінь, цегла-половняк, цегельний бій і пр. Якщо стінки вертикальні і глибина закладення до 1 м, то дно траншеї ущільнюють, потім наливають 5-сантиметровий шар цементного розчину, кладуть заповнювач шарами по 15. .. 25 см, проливають кожен шар рідким розчином і щільно трамбують. Коли глибина більше 1 м або ширина котловану більше необхідної ширини низу (підошви) стрічкового фундаменту, то слід влаштувати опалубку з дощок, або щитів, які знімають не раніше двох тижнів після зведення фундаменту.
Піщаний стрічковий фундамент

Стрічкові піщані фундаменти влаштовують під невеликі одноповерхові будинки. Перш за все, риють траншею на потрібну глибину до щільного підстави. Відритий рів засипають грубозернистим піском шарами по 15 см, проливаючи водою і ретельно утрамбовувавши кожен шар. Ширина піщаної засипки береться за розрахунком, але не менш ширини стіни +10 см. Не доходячи до рівня землі на 25 ... 30 см, поверх утрамбованого піску укладають щебінь шарами по 15 ... 20 см, трамбують його і проливають цементно-глиняним або цементно-піщаним розчином, доводячи його до рівня землі на 15 ... 20 см, потім виводять із цегли на 2 ... 3 ряди (14 ... 20 см) вище рівня землі. Роблять гідроізоляцію і зводять цоколь.

Теги: стрічковий фундамент


Категорія: Конструкції будинку | Переглядів: 404 | Додав: Serhiy | Теги: стрічковий фундамент | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]