Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 15 » Тепло і затишок у вашому домі
11:34
Тепло і затишок у вашому домі



Уявіть собі систему опалення, яка споживала б електроенергії в 1,5-2 рази менше, а віддавала б більше, ніж традиційні системи опалення, що працюють на газі, вугіллі, мазуті, дровах. Сьогодні казка стала реальністю - з'явилася опалювальна система нового покоління.


Уявіть собі систему опалення, яка споживала б електроенергії в 1,5-2 рази менше, а віддавала б більше, ніж традиційні системи опалення, що працюють на газі, вугіллі, мазуті, дровах. Сьогодні казка стала реальністю - з'явилася опалювальна система нового покоління.

Принцип дії системи на вигляд простий: насос нагнітає воду в теплогенератор, вона досить швидко нагрівається і розносить тепло по всій системі опалення та гарячого водопостачання. Споживання електроенергії зводиться тільки до роботи нагнітального насоса. Ніяких нагрівальних елементів.

Зберіть власну систему:

1. Тільки опалення - в цій системі краще всього використовувати незамерзаючу рідина. Все просто: після монтажу системи потрібно залити її теплоносієм, підключити електроенергію, прогріти приміщення до потрібної температури і налаштувати автоматику. Після цього можна практично забути про опалення. Система сама подбає про те, коли включити і вимкнути «тепло» у приміщенні.

2. Опалення та гаряче водопостачання в одній системі - найбільш проста та економічна у виконанні система. Вона не вимагає спеціальних рідин - теплоносієм є вода. У верхній частині цієї системи встановлюється досить ємний резервуар (бочка) літрів на 100 (або більше - це залежить від кількості споживання гарячої води). Наприклад, Вам потрібно помити посуд, попрати білизну, прийняти душ, або ванну. Для цього в приміщення має бути проведено холодне водопостачання (свердловина або колодязь). Влітку, що подає трубка перекривається і використовується тільки гаряче водопостачання. Не забудьте взимку, при відключенні електроенергії на тривалий термін, спорожнити систему, щоб уникнути замерзання теплоносія (води). Можна встановити аварійний клапан на злив води в системах. Скидання буде проводитися в автоматичному режимі.

3. Опалення та гаряче водопостачання в роздільних контурах - така система складається з двох контурів - в обох циркулює вода. Один контур обслуговує систему опалення і резервуар, а другий, за допомогою циркуляційного насоса - сорочку швидкісного бойлера, що нагріває питну воду з холодного водопостачання.

Насосні агрегати подають холодну воду в теплогенератор, де відбувається її нагрів. Нагріта вода надходить у бак накопичувач, потім знову подається в теплогенератор, що дозволяє швидко досягти заданої робочої температури. Досягнувши заданої температури води, насосні установки автоматично відключаються. Гаряча вода періодично підігрівається за допомогою водопідігрівача (бойлери).

Види систем опалення

Опалювальні системи розрізняються по виду енергоносія і нагрівальних поверхонь. Опалення рідкими видами палива є сьогодні найбільш поширеним. Переваги та недоліки опалення рідким паливом: невелика вартість (в порівнянні з газом дешевше приблизно на 10-25%); незалежність від громадських мереж; легкість регулювання; велика вартість зберігання; в здаються в найм будинках стягується додаткова оплата за зберігання палива; у водоохоронних зонах і а районах, схильних до повеней, зберігання рідкого палива строго регламентовано; оплата до використання; шкоду для природного середовища. Газове опалення набуває все більшого поширення.

Переваги та недоліки

Відсутність витрат на зберігання і невеликі витрати на технічне обслуговування; оплата після використання; можливість застосування у водоохоронних зонах; легкість регулювання; можна використовувати для опалення окремих квартир або приміщень; незначний вплив на навколишнє середовище; залежність від постачальних мереж; висока вартість енергії; страх перед вибухом газу; при переході з опалення рідким паливом на газ необхідна санація димової труби.

Тверді види палива

Дерево, кам'яне і буре вугілля використовуються для опалення будинків все рідше. Виняток становлять котельні, розраховані на опалення групи будинків, так як цей вид опалення економічний починаючи з певної потужності котельні. Так як при опаленні твердими енергоносіями виділяється велика кількість шкідливих речовин, законодавством визначені високі податки на цей вид опалення. Переваги та недоліки опалення твердими видами палива: незалежність від імпортних енергоносіїв; невелика вартість енергоносіїв; великі виробничі витрати; великий викид шкідливих речовин; необхідність великих складських площ; низька можливість регулювання.

Електричне опалення

Тривалий опалення приміщень за допомогою електрики, виключаючи нічний опалення акумульованим електрикою, внаслідок високої ціни є вигідним лише в особливих випадках. Електричне опалення вигідно в періодично використовуваних приміщеннях, наприклад, таких як гаражі. Переваги електричного опалення: короткий час нагрівання, чистота процесу, відсутність необхідності в зберіганні палива, постійна готовність до роботи, невисока вартість обладнання.
Опалення теплом, накопиченим вночі. Використовується, наприклад, при електричному нагріванні підлог, у разі акумулюючої електричної печі або електричного водогрійного котла. Використовується в нічний час зі слабкою завантаженням електричних мереж. У випадку електричного нагрівання підлог вони нагріваються вночі і віддають накопичене тепло протягом дня. Той же принцип використовується і в разі електропечі і водогрійного котла. На противагу нагріванню підлог два останні пристрою регулюються.
Переваги такого роду опалення: немає котельні, немає пічної труби, немає шкідливих викидів в атмосферу, невеликі витрати на технічне обслуговування, незначна необхідна площа і відсутність необхідності в запасах палива.

Конвектори можуть облицьовуватися або вбудовуватися. Втрати потужності при цьому не відбувається. Недоліком є сильний рух повітря і пилові завихрення.

Різні можливості розміщення конвекторів нижче рівня підлоги

Потужність конвектора залежить від висоти повітряного простору над його поверхнею. Перерізу отворів припливу і відтоку повітря повинні бути досить великими. Конвектори можуть встановлюватися нижче або вище поверхні підлоги. Розміщення конвекторів, розташованих нижче рівня підлоги, залежить від частки в потребі тепла. Конвектори без нагнітання повітря не годяться для опалення приміщень з низькими температурами, так як їх потужність залежить від повітрообміну і тим самим від різниці температур приміщення й нагрівального пристрою. Для підвищення потужності конвекторів з невеликою висотою простору над ним можуть бути вбудовані вентилятори. У житлових приміщеннях з-за шуму, вироблюваного ними, вони застосовуються рідко.
Нагрівальні прилади можуть мати різну облицювання. Втрата потужності при цьому іноді може бути значною. Слід звернути увагу на зручність чищення облицювання. Металева облицювання дуже добре випромінює тепло. Облицювання матеріалами з невеликою теплопровідністю передачу тепла за рахунок випромінювання сильно знижує.

Ізоляція та автоматика

Не нехтуйте ізоляцією, вона віддячить вам сторицею. Всі нагріті поверхні трубопроводів і агрегатів у приміщеннях, не потребують опалювання, потрібно покрити теплоізоляцією. Ефект, з економічної точки зору, ви відчуєте відразу.

Коротко про автоматиці

Вона здатна заощадити до 50% Ваших коштів. Припустимо, Ви поїхали до родичів або у справах. Без автоматики система працювала б постійно, а з автоматикою вона буде включатися вкрай рідко. А ще вона заощаджує Ваш час та звільняє від зайвого головного болю.

Плюси і мінуси

Система екологічно безпечна - вона не приносить ніякої шкоди природі. Проста в обігу, недорога і цілком надійна, а головне, не вимагає пильної уваги.


Категорія: Облаштування | Переглядів: 529 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]