Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Термотерапія для дерева
11:28
Термотерапія для дерева



Як знищити плодожерка, не вдаючись до допомоги отрут? Ця проблема хвилює не одне покоління садівників. І слід сказати, що любитель з Дніпропетровська П. шароварів знайшов досить оригінальне рішення питання. Вивчивши біологію шкідника, він звернув увагу на дуже тонку, легко вразливу шкірку гусениць і вирішив використовувати це в боротьбі з плодожеркою.


Як знищити плодожерка, не вдаючись до допомоги отрут? Ця проблема хвилює не одне покоління садівників. І слід сказати, що любитель з Дніпропетровська П. шароварів знайшов досить оригінальне рішення питання. Вивчивши біологію шкідника, він звернув увагу на дуже тонку, легко вразливу шкірку гусениць і вирішив використовувати це в боротьбі з плодожеркою. Його метод полягає в обробці дерев водою, підігрітою до температури 60 градусів. Поки вода долітає до листя яблуні через розпилювач обприскувача, її температура знижується на 5-10 градусів, що безпечно для рослини і згубно для гусениць. Як тільки на них потрапляє гаряча вода, вони тут же падають з дерева замертво.

Хороший ефект дає термотерапія і в боротьбі з суничним кліщем, який поселяється на грядках разом з посадочним матеріалом. Щоб такого не сталося, садівники стали практикувати термічну обробку розсади. Перед посадкою її поміщають у воду, підігріту до 45-46 градусів, на 15 хвилин і кліщ від такої лазні гине. Щоб знищити нематоду, воду слід підігріти до 46-47 градусів. Спосіб, як показала практика, радикальний. Така обробка знезаражує посадковий матеріал на 90-95 відсотків.

Гарячу лазню влаштовують садівники Миколаївщини та для агрусу. Ранньою весною, до набрякання бруньок, вони обливають кущі ягідників тільки що скипіла водою. Спляча деревина легко переносить таку купіль, суперечки же хвороб, яйця шкідників повністю гинуть


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 473 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]