Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 17
Гостей: 17
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 18 » Укладання кабелю, що гріє при установці теплої підлоги
18:20
Укладання кабелю, що гріє при установці теплої підлоги



Тепла підлога - це досить складний пристрій, якщо на нього подивитися в перетині, він буде нагадувати листковий пиріг, який був виготовлений по одному з кількох "рецептів". Є безліч фірм випускають нагрівальні і гріють кабелю, також кожна з цих фірм пропонує свою схему створення стяжки. У нашій статті ви зможете ознайомитися з базовими технологіями.


Тепла підлога - це досить складний пристрій, якщо на нього подивитися в перетині, він буде нагадувати листковий пиріг, який був виготовлений по одному з кількох "рецептів". Є безліч фірм випускають нагрівальні і гріють кабелю, також кожна з цих фірм пропонує свою схему створення стяжки. У нашій статті ви зможете ознайомитися з базовими технологіями.

Основною такою технологією для створення електричного теплого статі - укладання кабелю безпосередньо в грунтову поверхню. У цьому випадку основним фактором є добре втрамбований куля гравію. Але якщо ви основна система теплої підлоги повинна бути вмонтована в бетон, тоді гравій не використовується. Його замінює гарненько отчіщенние плита перекриття. Зверху підстави ставлять матеріал з досить великою теплоізоляцією, товщина якої повинна складати 50-110 міліметрів, на якій буде залитий перший шар стяжки. Поки стяжка не встигла застигнути, в неї укладають монтажну стрічку або шматки армуючої проводки, за допомогою чого укладання кабелю буде відбуватися набагато легше. Потім заливають наступний - другий шар стяжки, її товщина повинна становити близько 100 - 150 міліметрів. На даний другий шар стяжки встановлюють підлогове покриття - ламінат, паркет або інші. Якщо опалення буде прямим, матеріал підлогового покриття повинен бути жорстким і володіти хорошою теплопровідністю. Наприклад, це може бути керамічна плитка.

Гріє кабель в акумулюючої системі, краще всього укладати безпосередньо ближче до центральної частини стяжки. Для цього в комплекті з кабелем додатково укомплектовані спеціальні напрямні. Приєднується нагрівальний кабель до сітки, за допомогою різних скоб або дроту. У такому випадку рекомендується використовувати дерев'яне підлогове покриття, ковролін та інші покриття з невеликою тепловіддачею.

Традиційний спосіб встановлення теплої підлоги встановлюю прямо на старому покритті, розміщуючи кабель на теплоізоляційному матеріалі, або ж на арматурну сітку. Але в цьому випадку стяжка, яку заливають повинна бути товщиною 40-80 міліметрів. А матеріал стяжки повинен бути рідким, щоб заповнити різні тріщини і інші порожнечі навколо себе. Від теплоізоляційних матеріалів слід відмовитися, якщо установка кабелю проводилася на керамічній плитці або старого бетонного покриття. В основному це відбувається при установці кабелю в туалеті або ванній кімнаті. У цьому випадку витрата тепла буде трохи більшим, але зате можна буде заощадити до 10 сантиметрів вертикального простору. Зазвичай нагрівальний кабель укладають змійкою і встановлюють на поверхні старого підлогового покриття, а замість стяжки використовують плитковий клей, який сохне близько двох днів. Після того як він повністю висохне - встановлюють підлогове покриття.

Є ще безліч способів укладання кабелю, що гріє. Його використовують не тільки для обігріву підлог житлових будинків, а й для обігріву крівлі, Антикригові вуличних майданчиків і обігріву труб. Головне правильно визначиться з тим, що ви хочете отримати на виході, від цього і буде залежати вартість пророблених робіт.


Категорія: Будівництво | Переглядів: 385 | Додав: Serhiy | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]