Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 20
Гостей: 20
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Вихованці народної селекції
11:38
Вихованці народної селекції



Оттава 341. Сорт виведений в Канаді, раннелетний терміну дозрівання, середньої зимостійкості, врожайність висока. Плоди великі, вишнево-червоні, м'якоть біла, соковита, щільна, кислувато-солодкого смаку, дозрівають на 3-5 днів раніше папіровка. Плоди високотоварні, в холодильнику зберігаються до 1,5 місяця. Стійкість до парші середня.


Оттава 341. Сорт виведений в Канаді, раннелетний терміну дозрівання, середньої зимостійкості, врожайність висока. Плоди великі, вишнево-червоні, м'якоть біла, соковита, щільна, кислувато-солодкого смаку, дозрівають на 3-5 днів раніше папіровка. Плоди високотоварні, в холодильнику зберігаються до 1,5 місяця. Стійкість до парші середня. Дерево середньої сили росту, по габітусу і формою схоже з деревом Мелба.

Липневе Черненко. Плоди невеликі, плескаті, ошатні, з суцільним темно-малиновим рум'янцем і сильним сизувато-восковим нальотом, доброго смаку, кислувато-солодкі, з ароматом, дозрівають рано - в кінці липня - початку серпня, зберігаються не більше 2 тижнів. Зимостійкість висока. Стійкість до парші недостатня. У плодоношення дерева вступають рано - на 3-4-й рік після посадки в сад, періодичність його середня. Дерево сільнороелое, з подовжено-округлою кроною.

Цукеркове. Сорт річного терміну дозрівання, високоврожайний, зимостійкий, скороплідний. Плоди середньої величини, у вологі роки вражаються паршею; м'якоть ніжна, соковита, солодка, з невеликою кислотою, десертного смаку. Плоди дозрівають у першій декаді серпня і в лежанні зберігаються 2-3 тижні, дозрівання їх неодновременное. Дерево середньої сили росту, з округлою густообліственние кроною. Сорт представляє інтерес для любителів солодких плодів.

Медуниця. Сорт достатньо зимостійкий, урожайний, стійкість до парші висока, вступає в плодоношення на 4-5-й рік після посадки в сад. Плоди вище середньої величини, зеленувато-жовті з темно-червоними смугами, дозрівають в кінці серпня, зберігаються до 2 місяців, відрізняються дивно медовим, солодко-пряним смаком, мають дієтичне значення. Дерево сильноросле.

Брусничне. Сорт пізньолітнього, високозімостойкій і високоврожайний, скоростиглий. Плоди середні, бочонковідние, вишнево-червоні, ошатні. М'якоть соковита, грубувата, кисло-солодкого смаку. Плоди дозрівають у другій половині серпня і зберігаються в лежанні до 5 тижнів. Дозрівання неодновременное. Стійкість до парші середня. Дерево невелике, починає плодоносити на 2-3-й рік.

Мелба. Плоди середньої величини, відмінного кисло-солодкого смаку, з прекрасним ароматом, відрізняються гарною для літнього сорту транспортабельністю, зберігаються 1,5-2 місяці. Зимостійкість дерев середня, стійкість до парші слабка. Плодоносити починають рано, на 3-4-й рік після посадки. Періодичність плодоношення з віком значно збільшується. Дерева середньорослі. Їх можна висаджувати на ближчій, ніж зазвичай відстані. В останні роки в садах поширилася красноплодная різновид (клон) звичайної Мелба - Ред Мелба (Червона Мелба), яка відрізняється і більш щільною м'якоттю плодів. В іншому ж цей клон подібний з звичайної Мелба.

Жигулівське. Плоди збирають на початку вересня, але зберігаються вони, як у зимових сортів, до січня і довше. Плоди великі, плоско-округлої форми, золотисто-жовті з яскраво-червоним розмитим рум'янцем, приємного кисло-солодкого смаку. Зимостійкість середня. Сорт порівняно стійкий до парші плодів і Среднеустойчив до парші листя. Час вступу в плодоношення середнє, перші плоди з'являються на 4-5-й рік. Врожайність рясна, нерідко періодична. Дерево середньоросле, з округлою кроною.

Зірочка. Сорт зимового строку дозрівання. За зимостійкості близький до Антонівці звичайної, а за врожайністю та лежкості плодів має суттєві переваги. Перші врожаї отримують досить рано - на 4-5-й рік після посадки. Врожайність і товарність плодів високі. Плоди нижче середньої величини, але регулярна обрізка дерева сприяє збільшенню їх розміру. Плоди округлої форми, дуже ошатні, вішневокрас-ного кольору, м'якоть щільна, соковита. Знімна зрілість настає в першій декаді вересня. У звичайних умовах плоди зберігаються | до січня, в холодильниках - до квітня. Дерева сильнорослі, високі, з густою кроною, вимагають регулярного проріджування та зниження.

Осіння радість. Плоди збирають на початку вересня, зберігаються вони до грудня. Плоди великі, зеленувато-жовті, з темнокрас-ним рум'янцем, м'якоть соковита, ніжна, десертного смаку. Сорт відрізняється високими і регулярними врожаями, до парші стійкий, не уражається нею навіть у роки, сприятливі для її розвитку. Термін вступу в плодоношення на 4-5-й рік. Дерево сильно-росла, крона округла, досить густа.
Лобо. Сорт отриманий в Канаді шляхом посіву насіння сорту Мекіна-тош. Плоди великі, приплюснуто-конічної форми, зеленувато-жовті з темним гарним рум'янцем на більшій частині плоду і сизим нальотом, сильним ароматом. Смак приємний, кислувато-солодкий. Збирають плоди в кінці вересня, зберігаються вони до лютого. Сорт вигідно відрізняється високою врожайністю. Дерева середньої величини, з рідкісною округлою кроною.

Ренет Черненко. Сорт зимового строку дозрівання, високоврожайний, має високу стійкість до парші плодів і листя, зимостійкість середня. Плоди середнього та вищесередньої розміру, солом'яно-жовтого кольору без покривної забарвлення, доброго смаку, відрізняються підвищеним вмістом вітаміну С. Дерево сильноросле. Відрізняється високою стійкістю до парші і значною лежкістю плодів.

Уелс. У нашій країні відомий давно і отримав широке поширення. Сорт зимовий, плоди його збирають зазвичай в кінці вересня. Запізнення із збиранням врожаю веде до сильного осипання плодів. Плоди більші, зі специфічним ароматом, проте з віком, особливо без ретельної обрізки дерев і в посушливі роки, дрібнішають, мають правильну плоско-форму, ошатний, вишнево-червоний з розмитими смугами рум'янець, смак кисло-солодкий, освіжаючий, дуже залежить від погодних умов , особливо гарний у роки з жарким, але досить вологим літом. Зимостійкість середня, товарність і врожайність високі. Зберігаються плоди 5-6 місяців, але при недостатній вологості у сховищі подвядают. Дерева середніх розміром, з досить густою кроною, до парші стійкі, вступають у плодоношення рано - на 2-4-й рік.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 411 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]