Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Червень » 26 » Властивості деревних композитів сформульовані з сукупним відходів промисловості.
13:06
Властивості деревних композитів сформульовані з сукупним відходів промисловості.


Властивості деревних композитів сформульовані з сукупним відходів промисловості.

 Абстрактний

Можливість використання рослинних матеріалів на основі не тільки один потенційний відповідь на відсутність сукупних ресурсів в окремих регіонах, але і спосіб допомогти збереженню навколишнього середовища. Ці причини породили деякі автори для вирішення питання повторного використання відходів у вигляді ізоляційних композитів. Робота, представлена ​​тут, колись вплив компонентів був розглянутий, основну увагу буде приділено впливу різних процесів на вистави з загартованої композитів. Сукупний обробці в киплячій воді з подальшим гідравлічним сполучною покриттям, дозволяє мінімізувати мірної варіації композиту більшою мірою. Ця технологія дозволяє досягнення відмінний компроміс у властивостях матеріалу, хоча і збільшує щільність і, отже, теплопровідність.

Ключові слова: деревні композити; агрегати обробки; Фізико-механічні властивості

1. Введення

Бетон з дерева в його поєднання дизайну знаходиться в центрі зростаючого інтересу протягом останніх кількох років. Ретельний огляд про будівництво процесів з використанням дерева агрегатів останнім часом були проведені Піміента і співавт. [1]. Можливість використання рослинних матеріалів на основі не тільки один потенційний відповідь на відсутність сукупних ресурсів в окремих регіонах, але і спосіб допомогти збереженню навколишнього середовища, в тій мірі, в даний час, деревообробна промисловість виробляє значну кількість відходів, які не використовуються повторно. Крім того, сукупний промисловості, камінь трансформаційних процесів та інтенсивного використання кар'єрів і родовищ руд виробляють мінеральні відходи, які складають як екологічну небезпеку і втрати сировини. Ці різні причини породили деякі автори для вирішення питання повторного використання відходів у вигляді ізоляційних цементних композитів з метою перетворити їх в ізоляції або ізоляційних і несучих будівельних конструкцій відповідно до їх виступами.

Тим не менш, деревних композитів роблять, загалом, дисплей недоліком є ​​надмірно чутливі до води, що призводить до мірної варіації і загальне зниження продуктивності. Використання таких композитів в будівництві часто обмежено через це поведінкового недолік, незважаючи на ряд процесів запропонував знизити обмін дерева сукупності у вологому середовищі [2]. На жаль, ці процеси нерідко доводиться значна витрат енергії або високо складного обладнання. З цієї причини деякі автори прагнули розробити процеси, які вимагають меншої кількості енергії і які є простими для реалізації в країнах, що розвиваються.

Такі процеси, однак, може змінити інтерфейс між матрицею і агрегатів, а, отже, змінити деякі механічні характеристики. Аналогічним чином, результуюче збільшення щільності робить негативний вплив на теплові характеристики. Робота, представлена ​​тут, колись вплив компонентів був розглянутий, основну увагу буде приділено впливу різних процесів на вистави з загартованої композитів.

2. Матеріали та експериментальної установки

2.1. Сировина

Гліноподобних продукти, використовувані в цій роботі складався з відходів, що утворюються від сукупних операцій кар'єр. Пісків і гравію, були використані в комерційних різноманітністю, в той час як частина матеріалу <70 [мікро] м, був повернений в місці видобутку. Для цілей даного дослідження, глини, як матеріалу, що добувається у вигляді товстих бруду з відстійників, сушили, наземних і просівали до 70 [мікро] м для того, щоб усунути всі сторонні речовини. Результати лазерної основі геп-аналіз класифікації матеріалу, отриманого надаються на рис. 1. Мінералогічні дослідження показують, що матеріал був створений майже цілком з каолініту з кварцу і слюди зміст залишилися на рівні менше 5% [3,4].

[Рисунок 1 опущені]

Шаруватий штрафи складався із залишків дроблення Brioverian сланці, які піддалися невеликим метаморфізму. Включена в частині відповідав тому, що залишився один раз фракція піску і дрібного гравію частинок були зняті. Процесу розділення проводили на сухий матеріал. Штрафів, що використовуються в цій роботі були характерні розрив-градуюванням від 88%, що проходить на 500 [мікро] м до 100% проходження на 1 мм. Частка зерна менше, ніж 2 [мікро] мкм була практично дорівнює нулю, і залишок за умови, гранульований матеріал, який не вистачало ні згуртованості і пластичність. Його уявна щільність була 1.05 і його абсолютної щільністю 2,70. Геп-аналіз і класифікація опис характеристик надаються оператором, наведені на рис. 1 і таблицю 1, відповідно.

Ялина, у вигляді стружки, був використаний в якості деревини змісту для даного дослідження, як за рахунок його низької


Категорія: Будівельні матеріали | Переглядів: 409 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]