Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Горіх в народній медецині
22:59
Горіх в народній медецині



Плоди горіха називають живою консервів, створеної самою природою, яка завбачливо зібрала в них неоціненні для людини живильні і цілющі речовини. Горіхи радять їсти годуючим матерям, щоб діти росли здоровими і міцними, вони незамінні при хворобах печінки, серцево-судинних, атеросклерозі.


Плоди горіха називають живою консервів, створеної самою природою, яка завбачливо зібрала в них неоціненні для людини живильні і цілющі речовини. Горіхи радять їсти годуючим матерям, щоб діти росли здоровими і міцними, вони незамінні при хворобах печінки, серцево-судинних, атеросклерозі. Хворим на гастрит потрібно їсти 25-30 зерен на добу для зниження кислотності шлункового соку, при гіпертонічній хворобі, ожирінні, у старечому віці - по 100 грамів на день. Але мають лікувальні властивості не тільки плоди горіха, цілющі у нього і листя. Препарати, виготовлені з листя, фітотерапевти рекомендують при катарах шлунка, екземі, проносах, цукровому діабеті, рахіті, гастриті, подагрі, кровотечах. Для зовнішнього використання настої з листя горіха волоського корисні для лікування ран, фурункулів, напуханія ясен, золотушному запаленні очей. Як же готувати відвари? 20 грамів молодого листя або незрілих плодів потрібно залити склянкою води, прокип'ятити 10 хвилин, приймати по столовій ложці 3 рази на день. Чай готують з розрахунку 10 грамів листя або несозревшіх плодів наполягають на склянці води, випивають за раз. Рекомендується застосовувати і настоянку. Для неї необхідно взяти 30 грамів подрібнених зелених плодів, залити 1 літром спирту і настояти на сонці протягом 14 днів. Хороший ефект при лікуванні ран дає мазь, приготовлена за таким рецептом: 15 грамів подрібненого листя заливають 100 грамами рослинної олії, витримують 7 діб, прогрівають потім на киплячій бані 3 години, проціджують, кип'ятять півгодини, додають 15 грамів воску. Отриманою сумішшю змащують хворі місця.

Однак горіх більш ефективний в суміші з іншими рослинами, які вдало доповнюють один одного. При ексудативному діатезі готують суміш листя волоського горіха, глоду, трави собачої кропиви, верхівок цмину піскового, коренів цикорію дикого у співвідношенні 2:2:2:1:3. Беруть 4 столові ложки суміші і 3 склянки води, кип'ятять 10 хвилин, настоюють 4 години. Дітям до року рекомендують приймати по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до годування, дітям у віці 2-3 роки - по десертній ложці. З цього відвару можна робити примочки на уражені місця щодоби. Людям, хворим на діабет і панкреатитом, потрібно пити такий відвар по 50 грамів 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Використовується відвар і для лікування стрептококових і стафілококових уражень шкіри. Примочки потрібно робити двічі на день - вранці і перед сном.

Лікування запальних процесів ротової порожнини, ангіни, ларингіту добре проходять під впливом відвару з такої суміші: листя горіха, трава материнки, трава чебрецю, листя мати-й-мачухи, квіти і листя алтея у співвідношенні 2:1:1:1:2. Беруть 3 столові ложки суміші та 2 склянки окропу, настоюють 3 години, полощуть горло і ротову порожнину, а також п'ють цей настій по 50 грамів 3 рази на день за 30 хвилин перед їжею.

Для лікування псоріазу фітотерапевти використовують листя волоського горіха, корінь цикорію, верхівки кмину піскового, коріння валеріани, кукурудзяні рильця, квіти глоду, траву лаванди, бруньки тополі чорного в співвідношенні 2:3:2:1:2:2:3:2:3 . Три столові ложки подрібненого збору кип'ятять у 2 склянках води 10 хвилин, потім настоюють 4 години. Отриманий настій дають хворим пити по 50 грамів 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. З цього ж відвару роблять примочки на уражені місця шкіри перед сном. Курс лікування має тривати 2 місяці.

Тверда оболонка горіха теж гарне лікувальний засіб. Подрібнена і настояна після 10-хвилинного кип'ятіння, вона добре діє у вигляді примочок, засоби для полоскання ротової порожнини. Для цього потрібно взяти 2 столові ложки подрібненої оболонки на склянку води, після кип'ятіння настояти всю ніч.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 525 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]