Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 23
Гостей: 23
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Горобина вам сподобається
22:43
Горобина вам сподобається



Для зменшення гіркоти плодів горобини звичайної вимиті плоди занурюють на 3-5 хвилин у киплячий розчин кухонної солі (на 1 л води 25-30 г солі), потім промивають їх у холодній проточній воді.


Для зменшення гіркоти плодів горобини звичайної вимиті плоди занурюють на 3-5 хвилин у киплячий розчин кухонної солі (на 1 л води 25-30 г солі), потім промивають їх у холодній проточній воді.

Сік. Плоди перебирають, видаляють залишки плодоніжок, миють, бланшують в солоній воді і після промивки віджимають сік. Стерилізувати його можна способом гарячого розливу: нагрівають його до кипіння, швидко розливають у чисті прогріті банки і відразу ж укупоривают, прокип'яченими кришками. Банки перевертають догори дном, вкривають і залишають до охолодження.

Компот. Бланшовані плоди укладають у банки й заливають гарячим 40-відсотковим цукровим сиропом. Банки ставлять у теплу воду (50 ° С), прикривають кришками і воду доводять до кипіння. З цього моменту пів-літрові банки стерилізують 15 хвилин, літрові - 20 хвилин, після чого закочують, перевертають догори дном, вкривають рушником і залишають до охолодження.

Варення. Бланшовані плоди заливають 50-процентним цукровим сиропом з розрахунку 1 л сиропу на 1 кг плодів, залишають на 4-5 год, після чого варять протягом 10 хвилин (з моменту закипання). Знову дають постояти 8-12 годин і варять до готовності. При другій варінні додають цукор (600 г на 1 кг плодів), загальна кількість цукру 1,2-1,3 кг на 1 кг плодів горобини. Готове варення після остигання розкладають у банки, закупорюють і ставлять на зберігання.

Желе краще готувати з плодів, зібраних після перших морозів. Вимиті плоди бланшують в солоній воді протягом 2 хвилин, а потім проварюють з невеликою кількістю води (2 склянки на 1 кг плодів) до повного розм'якшення і віджимають сік через марлю, складену в 2-3 шари. До соку додають цукор (1 кг на 1 л соку), суміш нагрівають і уварюють при частому помішуванні на 1 / 3. Готове желе в гарячому вигляді розфасовують у банки, закупорюють і зберігають у прохолодному місці.

Мармелад. Плоди перебирають, миють, бланшують, розварюють до розм'якшення з невеликою кількістю води (2 склянки на 1 кг плодів) і протирають крізь сито або пропускають через соковижималку. До отриманого пюре додають цукор (800 г на 1 кг пюре), нагрівають і уварюють при постійному помішуванні до тих пір, поки маса не почне відставати від дна посуду. Тарілку або блюдо змочують холодною водою і викладають готову масу, вирівнюючи поверхню. Дають підсохнути. Потім мармелад розрізають на смужки, ромби, квадрати, обсипають цукром, укладають в стерилізовані банки або картонні коробки, вкривають пергаментним папером.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 469 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]