Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Кал - добриво комплексне
21:58
Кал - добриво комплексне



Повне, концентроване, органічне добриво - такими словами починається текст паспорта, прикріпленого до пакету, заповненим сушеним курячим послідом, який увійшов у практику присадибного господарства та колективного садівництва під назвою пудрет. Його виробники не погрішили проти істини, бо курячий послід дійсно може забезпечити рослини


Повне, концентроване, органічне добриво - такими словами починається текст паспорта, прикріпленого до пакету, заповненим сушеним курячим послідом, який увійшов у практику присадибного господарства та колективного садівництва під назвою пудрет. Його виробники не погрішили проти істини, бо курячий послід дійсно може забезпечити рослини всім комплексом необхідних поживних речовин. У сільській місцевості пташиний послід використовується, як правило, у свіжому вигляді. Щоб таке добриво не обпалило рослини, його потрібно засипати в ємність на 1 / 3 об'єму і долити її водою, вміст розмішати і дати постояти добу. Перед внесенням у грунт бовтанку слід розбавити в 3-4 рази водою. Розчин витрачають з розрахунку 1/2-1 відро на квадратний метр площі. Можна готувати розчин і іншим способом: на 1 частину посліду беруть 10 частин води. Як тільки добриво розмокне, його вносять у грунт з розрахунку 10 літрів на 1 квадратний метр ділянки. Курячий послід в твердому вигляді можна використовувати за 1 -1,5 кілограма на квадратний метр площі, качиний і гусячий - по 2-4. Сухий послід за вмістом поживних речовин багатшими свіжого, що і спонукало виготовляти пудрет. У такому добриві міститься звичайно 1 -1,1 відсотка азоту, 4,2 - фосфору, 1,8 - калію, багатий набір мікроелементів. Його з успіхом застосовують як при посадці плодових і ягідних культур, так і для підживлення.

Щоб він зіграв роль еліксиру родючості, потрібно взяти 3 кілограми препарату, розвести його в 50 літрах води, поставити на бродіння на три дні, процідити, розвести водою в пропорції 1:10 і полити сад з розрахунку: під чагарник 5 літрів, під доросле дерево - 10.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 517 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]