Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Комплексний "обід" для дерев
21:57
Комплексний "обід" для дерев



Який з основних елементів харчування відіграє в урожаї чільну роль? Таке питання недоречний, бо регулює врожайність не той, що в надлишку, а той, що в нестачі і тому марні зусилля садівників, що вносять у грунт один вид добрив, насичувати землю потрібно в збалансованих дозах. Щоб садівники не утрудняли себе особливими розрахунками, промисловість поставляє в торгову мережу вже збалансовані туки, де є необхідний набір азоту, фосфору калію


Який з основних елементів харчування відіграє в урожаї чільну роль? Таке питання недоречний, бо регулює врожайність не той, що в надлишку, а той, що в нестачі і тому марні зусилля садівників, що вносять у грунт один вид добрив, насичувати землю потрібно в збалансованих дозах. Щоб садівники не утрудняли себе особливими розрахунками, промисловість поставляє в торгову мережу вже збалансовані туки, де є необхідний набір азоту, фосфору калію: нітрофоску, азофоска, універсальне комплексне добриво 20-16-10, нітродіаммофос, діамофос удобрювальних, амофос і нітроамофос.

Нітрофоска добре розчиняється у воді. Вона ефективна під всі культури, на всіх грунтах, у всі періоди вегетації рослин. Під плодово-ягідні культури її найкраще вносити під весняну обробку пристовбурних кіл і міжрядь ягідників у дозі 60-80 грамів на квадратний метр площі. Азофоска для роздрібної торгівлі випускається двох видів - з N, P, К-1: 1:1, N, P, K-2: 1:1. У першому добриві міститься азоту, фосфору, калію - по 16 відсотків, у другому азоту - 22, фосфору і калію по 11 відсотків. Азофоска марки 1:1:1 використовується під плодові культури ранньою весною в дозі 40-50 грамів на 1 квадратний метр пристовбурного кола, під ягідні з розрахунку на метр. Суниці нею можна підгодовувати після дощу і з після збору врожаю при нормі витрати на 1 метр рядка 25-30 грамів. Азофоска марки 2:1:1 застосовується при основній заправці грунту ранньою весною з розрахунку 40-50 грамів на квадратний метр. Суниці нею можна підгодовувати після дощу і з наступним поливом, витрачаючи на квадратний метр 15-20 грамів.

Азотно-фосфорно-калійне комплексне добриво крім основних живильних елементів містить в собі бор, молібден, цинк, марганець, мідь, що робить його особливо цінним для присадибного господарства та колективного садівництва, тим більше, що його можна застосовувати для основної заправки грунту навесні або восени , для підгодівлі в період вегетації. Особливо ефективно добриво в період, коли йде формування репродуктивних органів, після плодоношення суниці, при нестачі мікроелементів у грунті. На окультурених грунтах при перекопуванні використовують по. 30-40 грамів на квадратний метр, а на окультурених при початку освоєння ділянки - по 50-60 грамів. Для підживлення плодових дерев використовують добриво в дозі 25-.30 грамів під плодові дерева і по 20-25 грамів на суничник і ягідних чагарниках. Але при цьому доцільно додати до препарату ще сечовину в кількості 1/4-1/3 від ваги основного добрива.

Універсальне комплексне добриво 20-16-10 призначено головним чином для підгодівлі, які потрібно проводити відразу ж після танення снігу і після цвітіння. У першому випадку дози під дерева складають 30-40 грамів, під ягідники - 20-30, під суницю - 10-15 грамів на квадратний метр.

Для основної заправки грунту діамофос використовують 15-20 грамів на окультурених, і 25-30 грамів на неокультурених грунтах. При підгодівлі плодових дерев доза становить 15-20 грамів, ягідних чагарників - 10-15 грамів на квадратний метр. Під суницю вносять на погонний метр 5-6 грамів добрива. Нітроамофоску використовують в більш високих дозах. Для підживлення дерев витрачають 30-35 грамів, для ягідників - 20-25 грамів на 1 квадратний метр пристовбурного кола. На суничник ранньою весною в разі поганої перезимівлі та після збору врожаю підгодівлю роблять з розрахунку 15-20 грамів.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 442 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]