Строительство

Побудуємо:


{{{Обери розділ:}}}
Будівництво [122]
Облаштування [170]
Ландшафт [229]
Як купити чи продати [87]
Документація [27]
Конструкції будинку [130]
Каналізація будинку [3]
Опалення будинку [37]
Стилі архітектури [13]
Проектування [12]
Ремонт будинку [17]
Планування ділянки [60]
Енергозбереження [55]
Дерево [69]
Будівельні матеріали [92]



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Ми рекомендуємо:

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Вітаміни для зелених істот
22:20
Вітаміни для зелених істот



Коли людина слабшає після хвороби, перший засіб, який застосовують лікарі, щоб поставити його на ноги, - вітаміни. До цих пір вважалося, що рослини не потребують такого еліксир бадьорості, бо виробляють вітаміни самі. Тим не менше останнім часом вчені довели, що вітамінопроізводітелі


Коли людина слабшає після хвороби, перший засіб, який застосовують лікарі, щоб поставити його на ноги, - вітаміни. До цих пір вважалося, що рослини не потребують такого еліксир бадьорості, бо виробляють вітаміни самі. Тим не менше останнім часом вчені довели, що вітамінопроізводітелі самі мають потребу в них і тому промисловість почала випускати для присадибних господарств мікродобрива з біологічно активними речовинами і вітамінами. Ці препарати сприяють повному і рівномірному засвоєнню мікроелементів рослинами, стимулюють їх зростання. Підживлення такими добривами дозволяє підвищити врожайність, поліпшити смакові якості, забарвлення плодів, збільшити вміст в них Сахаров, вітамінів, крохмалю, зміцнити стійкість до хвороб, морозів, засух.

В одній таблетці такого препарату міститься міліграмів: бору - 20, цинку -40, марганцю - 60, вітамінів В, РР, біологічно активних речовин - 40.
Як же застосовувати такі стимулятори? Необхідно одну таблетку розчинити в невеликій кількості гарячої води - до 30 градусів і потім довести до потрібного обсягу робочого розчину холодною. Плодові та ягідні культури підгодовують щорічно в період цвітіння.

Хороший результат дає позакореневе підживлення. Для цього розчин готують з розрахунку одна-дві таблетки на десять літрів води. Обробляти дерева і чагарники потрібно увечері, в суху, безвітряну погоду двічі за вегетаційний сезон. Першу обробку саду проводять на початку цвітіння, другу роблять через 30-40 днів після першої. Такі процедури позначаються позитивно на розвитку та плодоношенні рослин. Навіть візуально видно, що витрати понесені не дарма.

Якщо у вашому саду є декоративні культури, також використовуйте для їх підживлення ці мікродобрива з добавками. Під їх впливом з'являється дуже інтенсивна забарвлення кольорів, посилюється цвітіння, тривалість життя декоративних рослин. Вони довше живуть і після зрізки - у вазах на столі.


Категорія: Ландшафт | Переглядів: 341 | Додав: FreeDOM | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]